Povezane vesti

Nakon što ga je kum optužio za korupciju i nasilje, Bastać traži da reaguju tužilaštvo i policija

Nakon što ga je kum optužio za korupciju i nasilje, Bastać traži da reaguju tužilaštvo i policija

Politika 31.10.2019
Lazar Lešnjak, bivši član Opštinskog veća Starog grada i kum predsednika opštine Stari grad Marka Bastaća, na snimku koji je jutros emitovan na TV Studio B izneo je tvrdnje da je Bastać učestvovao u korupciji u vezi sa nelegalnom gradnjom u toj… »
Bastać tvrdi da je nevin, ali ni za živu glavu neće na poligraf: Ne pada mi na pamet da idem na takve stvari!

Bastać tvrdi da je nevin, ali ni za živu glavu neće na poligraf: Ne pada mi na pamet da idem na takve stvari!

Kurir 31.10.2019
Marko Bastać, koga je venčani kum Lazar Lešnjak optužio za mučenje i fizičko maltretiranje i brojne koruptivne radnje, izjavio je danas da uprkos optužbama ne želi da se podvrgne poligrafskom testiranju. Bastać je u emisiji "Među nama" na… »
Srbija u šoku: Đilasov Bastać izubijao svog kuma zbog zajedničkih mafijaških poslova (video)

Srbija u šoku: Đilasov Bastać izubijao svog kuma zbog zajedničkih mafijaških poslova (video)

Večernje novosti 31.10.2019
U emisiji "U fokusu" na televiziji "Studio B" prikazan je video snimak potresne ispovesti kuma predsednika opštine Stari grad. ŠIBAN sam po telu, pao sam sa stolice, u jednom trenutku sam ležao na podu. Ovako je kum predsednika opštine Stari grad… »
Bastaćev venčani kum ga teško optužuje: Vezivao me je i tukao

Bastaćev venčani kum ga teško optužuje: Vezivao me je i tukao

Mondo 31.10.2019
Lazar Lešnjak, venčani kum Marka Bastaća i njegov doskorašnji saradnik, optužuje predsednika opštine Stari grad da je uzimao novac od investitora koji su bespravno gradili u centralnoj beogradskoj opštini, piše "Kurir". Bastać demantuje. Lazar… »
Vučić o optužbama kuma Marka Bastaća: Suviše je sve to ozbiljno da bi bilo zataškano

Vučić o optužbama kuma Marka Bastaća: Suviše je sve to ozbiljno da bi bilo zataškano

Blic 31.10.2019
Nemam nikakvih sumnji da je ovo što je gospodin Lešnjak rekao istina. Nikada čovek ne bi rekao nešto tako da to nije istina, ocenio je večeras predsednik Aleksandar Vučić, govoreći o optužbama na račun predsednika opštine Stari grad Marka… »
Vučić o slučaju Bastać: Krupna i ozbiljna stvar, nadležni da reaguju

Vučić o slučaju Bastać: Krupna i ozbiljna stvar, nadležni da reaguju

Mondo 31.10.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je danas navode koje je protiv predsednika Opštine Stari grad Marka Bastaća izneo njegov kum Lazar Lešnjak i ocenio da da u tom slučaju nadležni organi moraju da rade svoj posao. Predsednik Srbije… »
Stefanović: Očekujem da tužilaštvo reaguje na navode o Bastaću, to će lako istražiti

Stefanović: Očekujem da tužilaštvo reaguje na navode o Bastaću, to će lako istražiti

Danas 31.10.2019
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da očekuje da tužilaštvo reaguje na navode da je predsednik Opštine Stari grad Marko Bastaća uzimao novac od investitora koji su bespravno gradili na toj opštini, kao i da je lišio… »
Stefanović o svedočenju Bastaćevog kuma: Imamo čoveka koji priznaje da je nosio koverte za nelegalnu gradnju, očekujemo…

Stefanović o svedočenju Bastaćevog kuma: Imamo čoveka koji priznaje da je nosio koverte za nelegalnu gradnju, očekujemo…

Večernje novosti 31.10.2019
Ja očekujem posle onoga što smo mogli da vidimo u medijima, da će biti sprovedena istraga, rekao je ministar. Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović održao je vanrednu konferenciju u Palati Srbija. Stefanović je govoreći o paljenju… »
Ljubomir Jovanović o đilasovom pulenu: Bastać je reketaš prve klase! Bio je u stanju da linčuje svog kuma zbog novca

Ljubomir Jovanović o đilasovom pulenu: Bastać je reketaš prve klase! Bio je u stanju da linčuje svog kuma zbog novca

Kurir 31.10.2019
Posle skandaloznih tvrdnji Lazara Lešnjaka, da ga je kum Marko Bastać zlostavljao i da je učestvovao u kriminalnim radnjama u opštini Stari grad koju vodi, reagovao je i direktor Sportsko rekreativnog centra "Pionirski grad" Ljubomir Jovanović… »
Bastaćev kum svedočio da ga je 9 sati mučio: Dao sam mu 10 koverata sa novcem od graditelja, jednu nisam pa sam preživeo…

Bastaćev kum svedočio da ga je 9 sati mučio: Dao sam mu 10 koverata sa novcem od graditelja, jednu nisam pa sam preživeo…

Kurir 31.10.2019
Lazar Lešnjak, venčani kum Marka Bastaća, inače predsednika gradskog odbora Đilasove stranke, u šokantnoj ispovesti otkrio je skandalozne detalje u vezi sa predsednikom opštine Stari grad. Otkriva da je Bastać uzimao novac od investitora koji su… »
Martinović (SNS): Posle ovoga ni rođena majka neće glasati za Bastaća i Đilasa

Martinović (SNS): Posle ovoga ni rođena majka neće glasati za Bastaća i Đilasa

Danas 31.10.2019
Šef poslaničke grupe SNS optužio Marka Bastaća da je devet sati tukao venčanog kuma Šef Poslaničke grupe Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Martinović izjavio je da SNS očekuje da nadležni organi ispitaju navode Lazara Lešnjaka navodnoj… »
Otvoreno pismo nebojše bakareca: Đilas da hitno smeni Bastaća iz svoje stranke!

Otvoreno pismo nebojše bakareca: Đilas da hitno smeni Bastaća iz svoje stranke!

Kurir 31.10.2019
Zatražio smenu. Odbornik SNS u Skupštini Beograda Nebojša Bakarec uputio je otvoreno pismo predsedniku opštine Stari grad Marku Bastaću i predsedniku Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu, nakon što je Lazar Lešnjak, venčani kum Marka Bastaća… »
Darko glišić za kurir: Nadležni organi hitno da reaguju zbog Bastaćevog kriminala! Miloš Vučević: Za…

Darko glišić za kurir: Nadležni organi hitno da reaguju zbog Bastaćevog kriminala! Miloš Vučević: Za…

Kurir 31.10.2019
Posle skandaloznih tvrdnji Lazara Lešnjaka, da ga je kum Marko Bastać zlostavljao i da je učestvovao u kriminalnim radnjama u opštini Stari grad koju vodi, osude i pozivi da nadležni što hitnije reaguju, stižu sa svih strana. Potpredsednik Srpske… »
Kum optužio Marka Bastaća da ga je udarao pesnicama, mučio i davio jer mu nije doneo kovertu, Bastać demantuje

Kum optužio Marka Bastaća da ga je udarao pesnicama, mučio i davio jer mu nije doneo kovertu, Bastać demantuje

Blic 31.10.2019
Lazar Lešnjak, venčani kum predsednika opštine Stari grad Marka Bastaća i njegov doskorašnji saradnik, optužio ga je za mučenje i fizičko prebijanje. Prema njegovim rečima, Bastać je uzimao novac od investitora koji su bespravno gradili na… »
A od kuma batine! Evo ko je Lazar Lešnjak koga je venčani kum Marko Bastać mučio 9 sati! (video)

A od kuma batine! Evo ko je Lazar Lešnjak koga je venčani kum Marko Bastać mučio 9 sati! (video)

Kurir 31.10.2019
Lazar Lešnjak, koji je danas dao svoju ispovest i šokirao celu javnost kada je obelodanio da ga je mučio 9 sati njegov venčani kum Marko Bastać, inače predsednik gradskog odbora Đilasove stranke, prošle godine bio je kandidat za gradskog odbornika… »
Ekskluzivno! Šokantna ispovest bastaćevog venčanog kuma: Mučio me 9 sati, šibao kanapom, stavljao kesu na glavu, dovodio…

Ekskluzivno! Šokantna ispovest bastaćevog venčanog kuma: Mučio me 9 sati, šibao kanapom, stavljao kesu na glavu, dovodio…

Kurir 31.10.2019
Lazar Lešnjak, venčani kum Marka Bastaća i njegov doskorašnji saradnik, otkriva šokantne detalje u vezi sa predsednikom opštine Stari grad. Otkriva da je Bastać, inače predsednik gradskog odbora Đilasove stranke, uzimao novac od investitora koji… »
Bastaćev kum: Kada nisam doneo pare, Marko nam je ruke i noge vezao za stolice, udarao, šibao, davio

Bastaćev kum: Kada nisam doneo pare, Marko nam je ruke i noge vezao za stolice, udarao, šibao, davio

Telegraf 31.10.2019
- Klasično mučenje. Ako nije bio zadovoljan odgovorom, dobijao sam udarac pesnicom u glavu, u stomak, stavljena mi je kesa na glavu da se malo kaoi gušim, da se mučim - ispričao je Lešnjak. Lazar Lešnjak, venčani kum predsednika opštine Stari… »

Vesti dana »