Povezane vesti

Derbi kola: Voša gostuje Partizanu na JNA

Derbi kola: Voša gostuje Partizanu na JNA

Radio 021 01.11.2019
Fudbaleri Vojvodine gostovaće u subotu, 2. novembra, ekipi Partizana, u okviru 15. kola Superlige Srbije. Bez obzira na ishod utakmice protiv Partizana, Vojvodina će posle 15. kola i dalje biti na trećem mestu u šampionatu, ispred crno-belih rivala… »
Milošević otvoreno o svemu što se dešavalo u sredu

Milošević otvoreno o svemu što se dešavalo u sredu

Vesti online 01.11.2019
Partizan u subotu od 14 časova dočekuje Vojvodinu, u derbiju 15. kola Ling Long Superlige Srbije. Crno-beli su uzdrmani jer su u srpskoj eliti doživeli tri poraza u poslednje četiri utakmice, ali i dešavanjima tokom i posle utakmice protiv… »
Milošević progovorio: Nije tačno da sam želeo da odem

Milošević progovorio: Nije tačno da sam želeo da odem

Večernje novosti 01.11.2019
Na pitanje da li je "ribanje" igrača bilo važnije od konferencije, trener Partizana je odgovorio: "Delom, ali ono još nije završeno" VOJVODINA na terenu, Čukarički i sve što se dešavalo posle te utakmice u priči. Crno-bele sutra (14 - Arena 1)… »
Savo: Novinari, praštajte; Nisam hteo da odem

Savo: Novinari, praštajte; Nisam hteo da odem

N1 Info 01.11.2019
Trener Partizana Savo Milošević izjavio je da nisu tačne priče da je posle poraza od Čukaričkog želeo da dâ otkaz, a novinarima se izvinio što se nije pojavio na konferenciji za medije. "Tačno je da sam bio ljut, izuzetno, ali nisam želeo da… »
Milojeviću lakše: Borjan se vraća na gol, tu je i prvi golgeter!

Milojeviću lakše: Borjan se vraća na gol, tu je i prvi golgeter!

Hot sport 01.11.2019
Crvena zvezda nalazi se u sred paklenog ritma u kom je na svaka tri dana čeka novi meč, a pri tom u domaćem prvenstvu slede tri vezana gostovanja. U sredu je na stadionu ‘Rajko Mitić’ pao TSC, a crveno-bele već sutra čeka gostovanje u Novom Sadu… »
Milošević: Nisam hteo da odem posle Čukaričkog...

Milošević: Nisam hteo da odem posle Čukaričkog...

Dnevnik 01.11.2019
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević izjavio je danas da nije hteo da napusti klub posle poraza od Čukaričkog i izvinio se što nije došao na konferenciju za medije posle meča. "Nije tačno da sam želeo da odem. Tačno je da sam bio… »
Savo Milošević: Ribanje igrača nije završeno! Svašta sam im rekao

Savo Milošević: Ribanje igrača nije završeno! Svašta sam im rekao

Mozzart sport 01.11.2019
Trener Partizana se izvinio novinarima uz konstataciju da su mu se razne stvari skupile. Teški dani u Humskoj 1. Tri poraza u poslednje četiri prvenstvene utakmice pretrpeo je Partizan, izgubio je uprkos odličnoj igri i od Mančester junajteda, te… »
Savo stao u odbranu kontroverznog trenera Vojvodine: Milošević: Da sam ja na Lalatovićevom mestu, verovatno bih isto radio!

Savo stao u odbranu kontroverznog trenera Vojvodine: Milošević: Da sam ja na Lalatovićevom mestu, verovatno bih isto radio!

Sportal blic 01.11.2019
Fudbaleri Partizana posle poraza od Čukaričkog nastavljaju Superligu Srbije utakmicom protiv Vojvodine na stadionu u Humskoj. Savo Milošević, trener crno-belih smatra da je njegova ekipa ušla u seriju teških utakmica i da je bitno da se ona završi… »
Milošević: Nije tačno da sam hteo da odem iz Partizana

Milošević: Nije tačno da sam hteo da odem iz Partizana

Beta 01.11.2019
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da nisu tačni navodi da je hteo da napusti klub i dodao da od ekipe očekuje dobru reakciju u predstojećoj utakmici protiv Vojvodine. "Nije tačno da sam želeo da odem. Tačno je da sam bio… »
Savo Milošević: Nisam želeo da odem! Moja reakcija je bila neprimerena, ako možete, oprostite, ako ne, sudite mi!

Savo Milošević: Nisam želeo da odem! Moja reakcija je bila neprimerena, ako možete, oprostite, ako ne, sudite mi!

Hot sport 01.11.2019
Na konferenciji za medije jedna od glavnih tema bilo je nepojavljivanje Save Miloševića pred novinarima nakon poraza od Čukaričkog na Banovom brdu. Savo Milošević rado je odgovorio na pitanje zbog čega ga nije bilo na konferenciji. – Nije tačno… »
Oglasio se i Savo! Demantuje da je hteo da ode, posvećen ribanju igrača, koje traje od srede

Oglasio se i Savo! Demantuje da je hteo da ode, posvećen ribanju igrača, koje traje od srede

Sportske.net 01.11.2019
Promena protiv Vojvodine mora biti, čuvanja igrača nema, a šta je uzrok ogromnih oscilacija crno-belih? Izuzetno je Savo Milošević bio ljut posle poraza od Čukaričkog u sredu. Novinarima se danas izvinio što nije došao pred njih posle te… »
Hlađenje usijanih nerava, pa – dalje

Hlađenje usijanih nerava, pa – dalje

Politika 01.11.2019
Partizan je izgubio i treću utakmicu od poslednje četiri u našem fudbalskom prvenstvu, ali su sve sitnije greške u njegovoj igri, koja je napadačka, pa zato treba i više vremena da stvari dođu na svoje mesto. Uprkos tome što po učinku… »
Savo Milošević prekinuo ćutanje: Jesam bio ljut, nisam hteo da odem!

Savo Milošević prekinuo ćutanje: Jesam bio ljut, nisam hteo da odem!

Mondo 01.11.2019
Partizanov trener objasnio svoj gest posle utakmice protiv Čukaričkog. Partizanov trener objasnio svoj gest posle utakmice protiv Čukaričkog. Neposredno posle poraza na Banovom brdu, šef struke crno-belih Savo Milošević nije hteo da govori za TV… »
Milojevićeve poruke: ''Partizan igra dobro, zašto da Totenhem bude bitniji od Proletera...''

Milojevićeve poruke: ''Partizan igra dobro, zašto da Totenhem bude bitniji od Proletera...''

Sportske.net 01.11.2019
Nema opuštanja kod Zvezdinog trenera. Iako je tek prvi dan novembra, Crvena zvezda već sada ima ogromnu prednost u odnosu na Partizan, koja od srede iznosi čak 10 bodova razlike. Ipak, šef struke crveno-belih Vladan Milojević ne želi da dozvoli da… »
Milojević: Ne vidim zbog čega je Totenhem bitniji od Proletera

Milojević: Ne vidim zbog čega je Totenhem bitniji od Proletera

Mozzart sport 01.11.2019
„Za mene je titula prioritet, a utakmice u Ligi šampiona su satisfakcija za naš dobar rad", podvukao je šef stručnog štaba srpskog šampiona. Crvena zvezda nema vremena za predah. Raspored je nemilosrdan, pa je između utakmice sa TSC-om i… »
Vladan Milojević: Rano je još za slavlje, svaka naredna utakmica je najbitnija!

Vladan Milojević: Rano je još za slavlje, svaka naredna utakmica je najbitnija!

Hot sport 01.11.2019
Fudbaleri Crvene zvezde sutra će od 16 časova gostovati proleteru u Novom Sadu gde će u okviru 15. kola Superlige odmeriti snage. Vladan Milojević je Crvenu zvezdu do sada vodio na 138 mečeva, zabeležio je 99 pobeda. Na ‘Karađorđu’ će imati… »
Milojević: U Ligi šampiona najlepše, ali prioritet se zna

Milojević: U Ligi šampiona najlepše, ali prioritet se zna

RTS 01.11.2019
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević ponovio je da je odbrana titule prioritet i da je, u ovom trenutku, važnije gostovanje Proleteru u Novom Sadu u subotu nego utakmica Lige šampiona protiv Totenhema četiri dana kasnije. "Velike su… »
Milojević probao da objasni zašto Totenhem nije važniji Zvezdi od Proletera

Milojević probao da objasni zašto Totenhem nije važniji Zvezdi od Proletera

Mondo 01.11.2019
"Ne može utakmica protiv Totenhema da bude veća od ove koju igramo sutra", istakao je Zvezdin trener. "Ne može utakmica protiv Totenhema da bude veća od ove koju igramo sutra", istakao je Zvezdin trener Izuzetno važnu utakmicu za konačan rasplet u… »
Milojević o 100. pobedi na klupi Zvezde, ali i i još jednoj važnoj stvari

Milojević o 100. pobedi na klupi Zvezde, ali i i još jednoj važnoj stvari

Vesti online 01.11.2019
Crvena zvezda u subotu od 16 časova gostuje novosadskom Proleteru, u meču koji može da donese 100. pobedu Vladanu Milojeviću na klupi najtrofejnijeg srpskog kluba, ali i da posluži kao generalna proba zaduel pritiv Totenhema u sredu, u četvrtom kolu… »
Milojević: Titula je prioritet

Milojević: Titula je prioritet

Danas 01.11.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da je njegova ekipa umorna zbog gustog rasporeda takmičenja, ali da ima veliki fond fudbalera na raspolaganju koji mogu to da izdrže i dodao da je osvajanje titule prioritet. „Imamo veoma gust… »
LSL - Posle Igora Stojilkovića, FSS vratio i Bojana Nikolića, ovo su sudije za 15. kolo! Humska u centru pažnje!

LSL - Posle Igora Stojilkovića, FSS vratio i Bojana Nikolića, ovo su sudije za 15. kolo! Humska u centru pažnje!

Sportske.net 01.11.2019
Fudbalski savez Srbije delegirao arbitre za mečeve 15. kola Linglong Superlige. Prva utakmica, ujedno i derbi kola, igra se u subotu od 14 časova u Humskoj, gde Partizan dočekuje Vojvodinu, a glavni sudija ove utakmice biće Miloš Đorđić. Dva sata… »
Poznate sudije za 15. Kolo SLS: Grujić sudi u Novom Sadu, Đorić u Humskoj, vraća se i Nikolić…

Poznate sudije za 15. Kolo SLS: Grujić sudi u Novom Sadu, Đorić u Humskoj, vraća se i Nikolić…

Hot sport 01.11.2019
Poznato je ko će deliti pravdu u mečevima 15. kola Superlige Srbije, na teren se ponovo vraća Bojan Nikolić. U derbiju kola u subotu od 14 časova Partizan dočekuje Vojvodinu u Humskoj, pravdu na meču deliće Miloš Đorđić. Od 16 časova u Novom… »
LSL - Svi parovi 15. kola, derbi u Humskoj, prekid ili nastavak Partizanove krize?

LSL - Svi parovi 15. kola, derbi u Humskoj, prekid ili nastavak Partizanove krize?

Sportske.net 01.11.2019
Utakmicama 15. kola predstojećeg vikenda se nastavlja takmičenje u fudbalskoj Super ligi Srbije. Utakmicama 15. kola predstojećeg vikenda se nastavlja takmičenje u fudbalskoj Super ligi Srbije - Crvena zvezda gostuje Proleteru, dok će Partizan u… »
Dva pojačanja: Zvezda kompletira redove pred Proleter i Totenhem

Dva pojačanja: Zvezda kompletira redove pred Proleter i Totenhem

Hot sport 01.11.2019
Ostaje da se odluči još može li i napadač da odigra određenu minutažu posle duže pauze. Niže bodove Crvena zvezda i polako hvata zalet za Totenhem, koji u sredu 6. novembra gostuje na stadionu ‘Rajko Mitić’. Pre tog megdana izabranici trenera… »
Derbi u Humskoj uz ručak, pa slikom u Novi Sad

Derbi u Humskoj uz ručak, pa slikom u Novi Sad

Mondo 01.11.2019
Pred nama je 15. kolo Superlige Srbije. Kamere TV Arena Sport, po običaju, prenosiće najzanimljivije duele. Pred nama je 15. kolo Superlige Srbije. Kamere TV Arena Sport, po običaju, prenosiće najzanimljivije duele. Utakmicama 15. kola predstojećeg… »
Vojvodina i Proleter na testu kod večitih pred evro-izazove

Vojvodina i Proleter na testu kod večitih pred evro-izazove

Sportski žurnal 01.11.2019
Partizan posustaje u poslednje vreme, zabeležio je tri poraza u Superligi iz četiri utakmice – poslednji u sredu na Banovom brdu od Čukaričkog (2:1), i zato se nalazi pod imperativom protiv gostiju iz Novog Sada na čelu sa energičnim trenerom… »
Milojević u Novom Sadu protiv Proletera za 100. pobedu na klupi Zvezde

Milojević u Novom Sadu protiv Proletera za 100. pobedu na klupi Zvezde

Sportski žurnal 01.11.2019
Vladan Milojević sutra ima priliku da ostvari 100. pobedu na zvaničnoj utakmici kao trener Crvene zvezde! Trijumf nad TSC-om bio je 99. i protiv Proletera meč bi mogao da dobije karakter jubilarnog i posebnog za najuspešnijeg stručnjaka… »
Oscilacije gutaju bodove

Oscilacije gutaju bodove

Danas 31.10.2019
Smene dobrih i loših igara "učvrstile" Partizan na četvrtom mestu Superlige Bez obzira da li je istina ili laž da su se Bibras Natho i Sejduba Suma ozbiljno posvađali u poluvremenu utakmice sa Čukaričkim, a trener Savo Milošević zbog toga ili… »

Vesti dana »