Povezane vesti

Oglasila se Jelena koja je brutalno prebijena u Beranama: Smeta što sam Srpkinja, pa crnogorska vlast ne reaguje! Ja sam suze…

Oglasila se Jelena koja je brutalno prebijena u Beranama: Smeta što sam Srpkinja, pa crnogorska vlast ne reaguje! Ja sam suze…

Kurir 02.11.2019
Jelena Krstić, koju je brutalno pretukao Muhamed Ramusović zvani Mede, u utorak oko 15 sati, kaže da je problem to što je Srpkinja jer da je druge nacionalnosti veruje da bi "premijer preorao Berane". "Ja sam suze isplakala, krv ću da operem, deca… »
"Smeta što sam Srpkinja, zato država ne reaguje na napad": Jelena o brutalnom prebijanju u Beranama

"Smeta što sam Srpkinja, zato država ne reaguje na napad": Jelena o brutalnom prebijanju u Beranama

Večernje novosti 02.11.2019
Samohrana majka kaže da je razočarana odnosom države na brutalni napad. „Ja sam suze isplakala, krv ću da operem, deca će zaboraviti vremenom, bolovi će proći, ja ću opet moći da radim i izdržavam svoju decu poštenim radom. Ja dosije nemam… »
"Teško je biti Srpkinja, ali je mnogo lepo": Oglasila se samohrana majka koja je brutalno prebijena na radnom mestu

"Teško je biti Srpkinja, ali je mnogo lepo": Oglasila se samohrana majka koja je brutalno prebijena na radnom mestu

Večernje novosti 01.11.2019
Mislim da neću ići na taj razgovor, jer je jasno da oni ne štite žrtvu, rekla je Jelena. TEŠKO je biti Srpkinja, ali je mnogo lepo. Hvala vam na ovih 500 poziva i isto toliko poruka. Ovim rečima se, prijateljima i brojnim neznanicima koji su se… »

Vesti dana »