Povezane vesti
Opasnost na Ibarskoj: Obrušili se kamenje i zemlja u pravcu prema Raški (foto/video)
Večernje novosti 06.11.2019
U sredu po podne, oko 16 sati, u mestu Maglič, dvadeset kilometara od Kraljeva, na desnu kolovoznu traku, u pravcu prema Raški, obrušilo nekoliko desetina kubika kamenja i zemlje. KRALjEVO – Posle gotovo višemesečnog sušnog perioda, a zbog velike… »
Vozači, oprez! Opasnost na ibarskoj magistrali: Obrušilo se kamenje i zemlja u blizini Kraljeva
Kurir 06.11.2019
U mestu Maglič, dvadeset kilometara od Kraljeva, oko 16 časova na desnu kolovoznu traku, u pravcu prema Raški, obrušilo nekoliko desetina kubika kamenja i zemlje. Srećom niko nije povređen uzimajući u obzir da je ovo veoma prometna magistralna deonica, a… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano sa svežim jutrom, promenljivo oblačno na jugu i pljuskovi uveče
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 33 povezane

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci i dalje najopterećeniji sa višesatnim čekanjima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 25 povezanih

Krediti do milion dinara sa rekordno niskom kamatom - ko može da ih uzme? Uštedećete i do 4.000€ Sve na jednom mestu: Pogledajte uslove i obračun štednje
Kurir pre 16 minutajoš 16 povezanih

Diplomatski susreti i uslovi za mir u Ukrajini: stavovi Trampa, Putina i Lavrova
Naslovi.ai pre 47 minutajoš 25 povezanih

Uzbuna u Rusiji, pogođena nuklearna elektrana: Strahovit napad dronovima, odjekuju eksplozije, izbio veliki požar
Mondo pre 5 satijoš 24 povezane