Povezane vesti

Ovog nije bilo na televizoru! Pogledajte kako su navijači Zvezde zbunjivali košarkaše Reala! /video/

Ovog nije bilo na televizoru! Pogledajte kako su navijači Zvezde zbunjivali košarkaše Reala! /video/

Sportal blic 08.11.2019
Kako je samo brujala Beogradska arena na meču Crvene zvezde i Real Madrida (60:75). Navijači su bili pravi vetar u leđa, a to televizor nije uspeo da dočara. Navijačima crveno-belih se poklopilo da dan za danom u Beogradu gledaju evropske velikane… »
"Poznajem skoro sve momke iz reala": Kuzmić nakon meča ostao potpuno miran i otkrio razlog poraza

"Poznajem skoro sve momke iz reala": Kuzmić nakon meča ostao potpuno miran i otkrio razlog poraza

Sportal blic 07.11.2019
Ognjen Kuzmić sve više vremena provodi na terenu. Večerašnja protiv njegovog bivšeg kluba, Real Madrida bila je za njega posebna. Čudna i teška utakmica. Kako bi je ti opisao? - Izgubili smo, pa je teško analizirati sve. Odigrali smo do treće… »
"Teško je kad imaju ovakve: Navijače!" Tavares fasciniran Zvezdinom podrškom, a Laso otkrio šta je rekao kraljevićima kada…

"Teško je kad imaju ovakve: Navijače!" Tavares fasciniran Zvezdinom podrškom, a Laso otkrio šta je rekao kraljevićima kada…

Sportal blic 07.11.2019
Košarkaši Real Madrida su sa 75:60 slavili u Beogradu protiv Crvene zvezde, a nakon meča niko nije štedeo komplimente na račun crveno-belih. Prvi se obratio Pablo Laso koji je otkrio šta je rekao igračima u periodu između dve četvrtine: - Bila je… »
"Iskreno, razočaran: Sam..." Dobrić je ovako govorio nakon meča sa Realom, evo o čemu je najviše mislio!

"Iskreno, razočaran: Sam..." Dobrić je ovako govorio nakon meča sa Realom, evo o čemu je najviše mislio!

Sportal blic 07.11.2019
Ognjen Dobrić je kao i uvek, sa klupe uneo energiju u ekipu. Ali to nije bilo dovoljno za preokret, makar ne ovoga puta protiv raspoložene ekipe Reala. Nakon meča, Ognjen je sumirao utiske: - Iskreno, razočaran sam, ali šta je tu je. Dobro smo igrali… »

Vesti dana »