Povezane vesti
Obarali smo rekorde po gutanju antibiotika, ali to se brzo menja: Potrošnja manja za 40 odsto
Večernje novosti 09.11.2019
Smanjuje se potrošnja antimikrobnih lekova po kojoj smo bili rekorderi u Evropi. Na 1.000 stanovnika trošimo 22,75 dnevnih doza, a 2015 bilo je 36,5. POTROŠNjA antibiotika u Srbiji, koja je po neracionalnoj upotrebi ove grupe lekova dugo bila među… »
Rezultati analize pokazali: Manja potrošnja antibiotika u Srbiji
Kurir 09.11.2019
Potrošnja antibiotika u Srbiji u 2018. godini smanjena je u odnosu na prethodne godine, pokazali su rezultati zvanične analize potrošnje antibiotika u Srbiji, sprovedene u okviru Mreže za praćenje antimikrobnih lekova (AMC) Svetske zdravstvene… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 2 satajoš 7 povezanih

Protestna okupljanja: Demonstranti kod Vukovog spomenika, studenti iz Niša i Beograda u poseti Pirotu
Blic pre 19 minutajoš 2 povezane

Istorija i emocija na platnu! U Vojnom muzeju otvorena izložba povodom 110 godina od odbrane Beograda i Dana muzeja (foto)
Blic pre 14 minutajoš 1 povezana

Odbijanje kandidata Srpske liste i Srpske demokratije: Ko od Srba može da učestvuje na izborima na Kosovu?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana