Povezane vesti
Ubistva, otmice, mučenje, trgovina organima samo su deo kurtijevog “repertoara”: Trag krvavih zločina "gospodara Kosova"
Večernje novosti 09.11.2019
U Fokusu Specijalnog suda za OVK u Hagu biće nedela bivšeg predsednik kosovske skupštine. ODLAZEĆI predsednik kosovske skupštine i lider Demokratske partije Kosova Kadri Veselji, koji će početkom decembra biti saslušan pred specijalnim tužulaštvom u… »
Gradonačelnik Glogovca, Veselji i Seljim Krasnići pozvani pred Sud za zločine OVK
Danas 09.11.2019
Gradonačelnik Glogovca i jedan od osnivača Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Ramiz Ladrovci objavio je danas da će se 19. decembra pojaviti u svojstvu svedoka pred Specijalnim sudom za zločine OVK u Hagu. Kako je preneo portal Kossev, Ladrovci je na svom… »
Vesti dana »

Grujić (SSP) o izjavi ministra Glišića: Zbog naprednjačke korupcije niko više ne sme da strada
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 2 povezane

Studenti u „Utisku nedelje“: Nećemo biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

250.000 Ljudi marširalo protiv izraela! Krcate ulice uprkos kiši: "Najmanje što možemo zbog užasa u Gazi" (foto)
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Nađeno telo jednog od trojice hrvatskih planinara u slovenačkim Alpima: Potraga obustavljena do sutra
Danas pre 10 satijoš 1 povezana