Povezane vesti
Rešenje ni na vidiku: Španija nakon parlamentarnih izbora još nestabilnija i rascepkanija
Blic 12.11.2019
Španija se u ponedeljak probudila s novim Kongresom, izabranim na nedeljnim parlamentarnim izborima, ali u istom, pa još gorem problemu u kakvom je bila i posle izbora 28 aprila: na vidiku nema vladine većine od 176 članova Kongresa. Španska… »
Španija posle izbora: Uspon poražene desnice
Večernje novosti 12.11.2019
Socijalisti su ponovo najjača stranka, ali teško će moći da sastave vladu. ZVUČI apsurdno, ali ishodom nedeljnih parlamentarnih izbora u Španiji zadovoljniji je desni blok nego formalni pobednici socijalisti. PSOE je dobila 120 mandata, tri manje nego u… »
Vesti dana »
Posle hladnog jutra, tokom dana pretežno sunčano, najviše do 16 stepeni
RTV pre 6 satijoš 5 povezanih
Crna Gora na nogama: Nakon opsadnog stanja u Podgorici, pretres imovine brata Mila Đukanovića i u Nikšiću
Blic pre 9 satijoš 2 povezane
Vučić i Rama u zajedničkom tekstu za nemački FAZ: "Ne tražimo pravo veta, već prijem u jedinstveno tržište i Šengensku zonu"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Tramp: Nisam zadovoljan dosadašnjim tokom pregovora sa Iranom, uvek postoji rizik od dugog sukoba
Danas pre 8 satijoš 2 povezane



