Povezane vesti

Nadal: Potpuna je glupost da moj poraz povezujete s mojom nedavnom ženidbom (VIDEO)

Nadal: Potpuna je glupost da moj poraz povezujete s mojom nedavnom ženidbom (VIDEO)

Vesti online 12.11.2019
Na pres-konferenciji posle poraza protiv Nemca Aleksandra Zvereva (6:2, 6:4) u prvom kolu završnog turnira sezone u Londonu španski as se raspravio s jednim italijanskim novinarom. Izveštač je, s polazišta da je Rafael Nadal u lošoj formi, pitao… »
"Tražim: Izvinjenje!" Izvređani italijanski novinar ne prašta Nadalu izliv besa: To nije normalno! A zbog istog čoveka…

"Tražim: Izvinjenje!" Izvređani italijanski novinar ne prašta Nadalu izliv besa: To nije normalno! A zbog istog čoveka…

Sportal blic 12.11.2019
Italijanski novinar Ubaldo Skanagata, posle čijeg je pitanja prilično besneo u Londonu, i to uz uvredljiv komentar, traži od španskog asa da mu se izvini za ono što je rekao. Podsetimo, Skanagata, osnivač sajta "Ubi Tennis", konstatovao je da… »
Nadal se naljutio na novinara: Brak kod mene ništa ne menja

Nadal se naljutio na novinara: Brak kod mene ništa ne menja

Sportski žurnal 12.11.2019
Italijanski novinar Ubaldo Skanagata, osnivač sajta „Ubi Tennis“, konstatovao je da venčanje pre, za vreme i posle proslave zna da oduzme mnogo energije, na šta je svetski broj jedan burno reagovao. Španskog tenisera Rafaela Nadala, posle poraza… »
Nadal: Stvarno me to pitate? Ovo je sr**e...

Nadal: Stvarno me to pitate? Ovo je sr**e...

N1 Info 12.11.2019
Rafael Nadal je u prvom kolu Završnog mastersa izgubio od Aleksandra Zvereva u samo dva seta. Pošto je sam istakao da nije imao zdravstvenih problema, novinari su pokušali da pronađu opravdanje za njegov poraz. Na konferenciji za medije, Nadal je… »
Rafa odbrusio novinaru: "Ovo je bilo sr***e"

Rafa odbrusio novinaru: "Ovo je bilo sr***e"

Sportske.net 12.11.2019
Španac iznenađen pitanjem. Rafael Nadal izgubio je meč prvog kola Završnog mastersa u Londonu od Aleksandra Zvereva. Nemac je praktično rutinski slavio u dva seta, a prvi teniser sveta bio je vidno nervozan nakon meča. Na konferenciji za medije… »
Nadal se raspao u Londonu: Zverev počistio Rafu i pokazao Đokoviću put ka prvom mestu

Nadal se raspao u Londonu: Zverev počistio Rafu i pokazao Đokoviću put ka prvom mestu

Večernje novosti 11.11.2019
Nemački teniser Aleksandar Zverev savladao je Rafaela Nadala sa 2:0 (6:2, 6:4) u prvom kolu grupe "Andre Agasi" na Završnom Mastersu u Londonu. Španski teniser Rafael Nadal izgubio je večeras od Aleksandera Zvereva u prvom kolu završnog ATP turnira u… »
Kakav meč! Zverev počistio Nadala, Đoković korak bliže prvom mestu!

Kakav meč! Zverev počistio Nadala, Đoković korak bliže prvom mestu!

Sportal blic 11.11.2019
Aleksandar Zverev pobedom nad Rafaelom Nadalom od 6:2, 6:4 otvorio je takmičenje na završnom Mastersu u Londonu. Španskom teniseru ostaje da se sa Danilom Medvedevim i Stefanosom Cicipasom bori za plasman u polufinale i ostanak na prvom mestu ATP liste… »
Zverev pobedio Nadala

Zverev pobedio Nadala

Danas 11.11.2019
Nemački teniser Aleksandar Zverev pobedio je Španca Rafaela Nadala u prvom kolu završnog mastrsa u Londonu u dva seta, sa 6:2, 6:4 i tako Novaku Đokoviću olakšao povratak na prvo mesto ATP liste. Nakon ovakvog ishoda, srpski teniser više ne zavisi… »

Vesti dana »