Povezane vesti

Vučić sad tvrdi da Stefanović ne radi u GIM-u, ali ne zna zašto je bio u Krušiku

Vučić sad tvrdi da Stefanović ne radi u GIM-u, ali ne zna zašto je bio u Krušiku

N1 Info 15.11.2019
Da li je i na koji način otac ministra unutrašnjih poslova Nebojše Stefanovića Branko povezan sa firmom GIM koja se bavi trgovinom oružjem? Na ovo pitanje i dalje nema prezicnog odgovora. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sada kaže da je… »
Vučić: Ozbiljni pritisci na našu vojsku i namensku industriju

Vučić: Ozbiljni pritisci na našu vojsku i namensku industriju

Vesti online 15.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoje ozbiljni pritisci na srpsku vojsku i namensku industriju, jer mnogi teško podnose vojnu neutralnost Srbije i to što zemlja samostalno donosi odluke. Na pitanje novinara da li je nedavno hapšenje… »
Vučić: Ne znam zašto je Branko Stefanović bio u Krušiku, nisam mu ni mama ni tata

Vučić: Ne znam zašto je Branko Stefanović bio u Krušiku, nisam mu ni mama ni tata

RTV 15.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je pitao ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića šta je njegov otac Branko u firmi GIM, da mu je on rekao "ništa", da je on razumeo da je zaposlen, te da ga je pogrešno… »
Vučić: Nisam u sukobu sa Stefanovićem

Vučić: Nisam u sukobu sa Stefanovićem

Slobodna Evropa 15.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je navode nekih medija da je afera oko trgovine oružjem u stvari njegov obračun sa ministrom unutrašnjh poslova Nebojšom Stefanovićem. On je odgovarajući na pitanja novinara posle obilaska Beograda na… »
Vučić: Pogrešno sam optužio Stefanovića, ne znam u kom svojstvu je bio u Krušiku

Vučić: Pogrešno sam optužio Stefanovića, ne znam u kom svojstvu je bio u Krušiku

N1 Info 15.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je navode nekih medija da je afera oko trgovine oružjem u stvari njegov obračun s ministrom unutrašnjih poslova Nebojšom Stefanovićem. Vučić je izjavio da je pitao ministra Stefanović šta je njegov… »
Vučić: "Ako su Nebojša i Branko Stefanović počinili kriminal, organi treba da reaguju"

Vučić: "Ako su Nebojša i Branko Stefanović počinili kriminal, organi treba da reaguju"

Press 15.11.2019
Imamo mi ozbiljne pritiske na našu namensku industriju, jer vojnu neutralnost i samostalnost donošenja odluka mnogi ne mogu da podnesu, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto:blic Kako je kazao, to je mnogo važnije od onoga što neko od te… »
Vučić se obračunava sa Stefanovićem?

Vučić se obračunava sa Stefanovićem?

Danas 15.11.2019
Različita viđenja političkih posledica afere "trgovina oružjem" U toku je obračun u vrhu Srpske napredne stranke između Nebojše Stefanovića i Aleksandra Vučića, ovim saopštenjem oglasila se Stranka slobode i pravde Dragana Đilasa povodom… »
Vučić: Nisam u sukobu sa Stefanovićem

Vučić: Nisam u sukobu sa Stefanovićem

Beta 15.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je navode nekih medija da je afera oko trgovine oružjem u stvari njegov obračun sa ministrom unutrašnjh poslova Nebojšom Stefanovićem. On je danas odgovarajući na pitanja novinara posle obilaska Beograda… »
Vučić: Ja sipam munje umesto laži za razliku od ovih koji lažu o Krušiku

Vučić: Ja sipam munje umesto laži za razliku od ovih koji lažu o Krušiku

Mondo 15.11.2019
Ja sipam munje umesto laži, a opozicija treba da se odluči da li je slučaj Krušik unutarstranački obračun ili kriminal jer treća opcija ne postoji, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Ja sipam munje umesto laži, a opozicija treba da se… »
Predsednik i ministri se upliću u sopstvene laži

Predsednik i ministri se upliću u sopstvene laži

Danas 15.11.2019
Neuspešan pokušaj "odbrane" ministra policije Nebojše Stefanovića o umešanosti državnog vrha u sumnjivu trgovinu oružjem Dok je uzbunjivač Aleksandar Obradović preksinoć davao intervju Jugoslavu Ćosiću na N1, ministar unutrašnjih poslova… »

Vesti dana »