Povezane vesti

Vučić na VMA zbog kardiovaskularnih problema, oglasio se na Instagramu

Vučić na VMA zbog kardiovaskularnih problema, oglasio se na Instagramu

Glas Amerike 16.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primljen je na VMA zbog kardiovaskularnih problema, saopštilo je Predsedništvo Srbije. Vučić je na VMA primljen u petak u kasnim popodnevnim satima. U Predsedništvu Srbije navode da je Vučićevo zdravstveno… »
Vučić sa VMA: Od ponedeljka u punom radnom pogonu

Vučić sa VMA: Od ponedeljka u punom radnom pogonu

Slobodna Evropa 16.11.2019
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, poručio je večeras da će već od ponedeljka biti u "punom radnom pogonu". Vučić je na Instagramu i Tviteru zahvalio svim lekarima i zaposlenima na Vojnomedicinskoj akademiji (VMA) u Beogradu. "Hvala lekarima i… »
Zdravstveno stanje predsednika Srbije stabilno, kažu u Predsedništvu

Zdravstveno stanje predsednika Srbije stabilno, kažu u Predsedništvu

Južne vesti 16.11.2019
Fonet Predsednik Srbije Aleksandar Vučić Zdravstveno stanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića je stabilno, rekla je Tanjugu savetnica predsednika Suzana Vasiljević. Ona je objasnila da se predsednik Vučić i dalje zbog predostrožnosti nalazi na… »
Vučić se oglasio sa VMA: "Hvala svima, od ponedeljka ću biti u punom radnom pogonu"

Vučić se oglasio sa VMA: "Hvala svima, od ponedeljka ću biti u punom radnom pogonu"

Blic 16.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se prvi put nakon što je zbog zdravstvenih problema hospitalizovan na Vojnomedicinskoj akademiji. "Hvala lekarima i zaposlenima na VMA. Hvala svima koji su brinuli. Već od ponedeljka biću u punom radnom… »
Vučić se oglasio iz VMA: Hvala lekarima!

Vučić se oglasio iz VMA: Hvala lekarima!

Sputnik 16.11.2019
Presednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se kratkom pisanom porukom, u kojoj je zahvalio osoblju na VMA i svima koji su brinuli za njega i najavio da od ponedeljka nastavlja da radi. „Hvala lekarima i zaposlenima na VMA. Hvala svima koji su brinuli… »
Vučić iz bolnice: Od ponedjeljka u punom radnom pogonu

Vučić iz bolnice: Od ponedjeljka u punom radnom pogonu

Al Jazeera 16.11.2019
Zbog kardiovaskularnih problema, predsjednik Srbije je primljen na Vojnomedicinsku akademiju (VMA) u Beogradu. Nakon što je u petak završio u bolnici zbog kardiovaskularnih problema, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se dan kasnije "svima… »
Oglasio se predsednik Vučić: Od ponedeljka sam u punom radnom pogonu (foto)

Oglasio se predsednik Vučić: Od ponedeljka sam u punom radnom pogonu (foto)

Kurir 16.11.2019
Presednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se kratkom pisanom porukom, u kojoj je zahvalio osoblju na VMA i svima koji su brinuli za njega i najavio da od ponedeljka nastavlja da radi punom parom. "Hvala lekarima i zaposlenima na VMA. Hvala svima koji su… »
Vučić se oglasio posle odlaska na VMA: "Hvala svima, vraćam se u pogon"

Vučić se oglasio posle odlaska na VMA: "Hvala svima, vraćam se u pogon"

Mondo 16.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić se oglasio prvi put posle odlaska na VMA. Predsednik Aleksandar Vučić se oglasio prvi put posle odlaska na VMA Na zvaničnoj Facebook stranici "Budućnost Srbije-Aleksandar Vučić" i Instagram profilu "buducnostsrbijeAV"… »
Vučić: Hvala svima koji su brinuli, od ponedeljka sam u punom radnom pogonu

Vučić: Hvala svima koji su brinuli, od ponedeljka sam u punom radnom pogonu

N1 Info 16.11.2019
Nakon što je primljen na VMA u Beogradu zbog kardiovaskularnih problema, na društvenim mrežama se oglasio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On se zahvalio svima koji su brinuli o njemu i najavio da se od ponedeljka vraća na posao. "Hvala… »
Stranačke kolege i prijatelji šalju podršku predsedniku Vučiću: Želimo ti brz oporavak, predaja nikad nije bila opcija…

Stranačke kolege i prijatelji šalju podršku predsedniku Vučiću: Želimo ti brz oporavak, predaja nikad nije bila opcija…

Kurir 16.11.2019
Funkcioneri i članovi Srpske napredne stranke podržali su danas predsednika SNS i Srbije Aleksandra Vučića koji je zbog kardiovaskularnih problema hitno primljen na VMA. Oni su na društvenim mrežama poslali poruke podrške Vučiću u kojima mu žele… »
Poruke podrške Vučiću: "Brate moj, znam da ne sanjaju svi naše snove..."

Poruke podrške Vučiću: "Brate moj, znam da ne sanjaju svi naše snove..."

Mondo 16.11.2019
Stranačke kolege i prijatelji uputili su danas veliki broj poruka podrške predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću koji je primljen na Vojno-medicinsku akademiju VMA zbog kardiovaskularnih problema. Stranačke kolege i prijatelji uputili su danas veliki… »
Svetski i regionalni mediji o zdravstvenom stanju Vučića

Svetski i regionalni mediji o zdravstvenom stanju Vučića

Blic 16.11.2019
I svetski i regionalni mediji preneli su danas vest da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić primljen na Vojnomedicinsku akademiju (VMA) u Beogradu zbog kardiovaskularnih problema. Savetnica predsednika Suzana Vasiljević rekla je Tanjugu da je… »
Kako su svetski i regionalni mediji izvestili o Vučićevom zdravstvenom stanju

Kako su svetski i regionalni mediji izvestili o Vučićevom zdravstvenom stanju

Telegraf 16.11.2019
Predsednik Srbije primljen je juče, u popodnevnim časovima, na VMA. Svetski i regionalni mediji preneli su danas vest da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu zbog kardiovaskularnih problema. Savetnica… »
Vasiljević: Vučić stabilno, na VMA i dalje iz predostrožnosti

Vasiljević: Vučić stabilno, na VMA i dalje iz predostrožnosti

Blic 16.11.2019
Zdravstveno stanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića je stabilno, ali se zbog predostrožnosti još nalazi na VMA, rekla je Tanjugu savetnica predsednika Suzana Vasiljević. Predsednik Vučić primljen je u petak kasno popodne na Vojnomedicinsku… »
Vučić stabilno, ali zadržan iz predostrožnosti na VMA

Vučić stabilno, ali zadržan iz predostrožnosti na VMA

IndeksOnline 16.11.2019
BEOGRAD – Zdravstveno stanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića je stabilno ali se zbog predostrožnosti još nalazi na VMA, rekla je Tanjugu savetnica predsednika Suzana Vasiljević. Predsednik Vučić primljen je u petak kasno popodne na… »
Vučić stabilno, na VMA i dalje iz predostrožnosti

Vučić stabilno, na VMA i dalje iz predostrožnosti

Sputnik 16.11.2019
Zdravstveno stanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića je stabilno, ali se zbog predostrožnosti još nalazi na VMA, rekla je Tanjugu savetnica predsednika Suzana Vasiljević. Kako je jutros saopštio Generalni sekretarijat predsednika Republike… »
Poznato u kakvom je stanju predsednik Vučić nakon što je primljen na VMA

Poznato u kakvom je stanju predsednik Vučić nakon što je primljen na VMA

Telegraf 16.11.2019
Predsednik je primljen na VMA zbog kardiovaskularnih problema. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je juče u kasnim popodnevnim satima primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu, ali danas se oseća bolje, prema najnovijim informacijama… »
Predsednik Vučić primljen na VMA zbog kardiovaskularnih problema

Predsednik Vučić primljen na VMA zbog kardiovaskularnih problema

Sputnik 16.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu. Kako je saopštio Generalni sekretarijat predsednika Republike Srbije, Vučić je juče, 15. novembra, u kasnim popodnevnim satima, primljen na VMA zbog… »
Vulin: Siguran sam da će predsednik Vučić biti dobro

Vulin: Siguran sam da će predsednik Vučić biti dobro

Kurir 16.11.2019
Ministar odbrane Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je siguran da će sa zdravstvenim stanjem predsednika Aleksandra Vučića, koji je juče primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu, biti sve u redu. ''Siguran sam da će biti sve u redu i… »
Predsednik Vučić primljen na VMA

Predsednik Vučić primljen na VMA

IndeksOnline 16.11.2019
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je primljen na Vojnomedicinsku akademiju u Beogradu. Kako je saopštio Generalni sekretarijat predsednika Republike Srbije, on je juče, 15. novembra, u kasnim popodnevnim satima primljen na VMA zbog… »

Vesti dana »