Povezane vesti

Predsednik Srbije se vanredno obratio javnosti: Nemojte da rušite Srbiju i od Rusije joj pravite neprijatelja! Jasno je ko…

Predsednik Srbije se vanredno obratio javnosti: Nemojte da rušite Srbiju i od Rusije joj pravite neprijatelja! Jasno je ko…

Večernje novosti 23.11.2019
Predsednik se osvrnuo na sramne optužbe da država Srbija prodaje oružje Ukrajini. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u Novom Sadu, gde sa predsednicima Severne Makedonije Stevom Pendarovskim i Slovenije Borutom Pahorom učestvuje na… »
Vučić: Obradović je lažni uzbunjivač, žao mi je Malog

Vučić: Obradović je lažni uzbunjivač, žao mi je Malog

Slobodna Evropa 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u subotu u Novom Sadu da je Aleksandar Obradović koji je javno izneo podatke o poslovima fabrike "Krušik", "lažni uzbunjivač" jer podatke nije izneo nadležnim organima i pozvao ga da ih dostavi… »
Pahor: Podržavam mini Šengen, Pendarovski: Zadržaćemo mlade

Pahor: Podržavam mini Šengen, Pendarovski: Zadržaćemo mlade

Dnevnik 23.11.2019
NOVI SAD: Predsednik Slovenije Borut Pahor snažno je danas podržao ideju "malog Šengena", za koju je rekao da je nova i hrabra inicijativa, koja ne predstavlja zamenu za proces evropskog proširenja, ali u velikoj meri može doprineti saradnji i… »
Vučić: Obradović neka preda tužilaštvu sve dokaze o navodno nelegalnoj trgovini oružjem

Vučić: Obradović neka preda tužilaštvu sve dokaze o navodno nelegalnoj trgovini oružjem

Blic 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da je obaveza Aleksandra Obradovića iz Krušika da sve dokaze, koje navodno ima o navodno nelegalnoj trgovini oružjem iz te fabrike, što pre preda tužilaštvu, ali neka da i sve što ima o svojoj… »
Vučić: Obradović lažni uzbunjivač, nek' dostavi dokumenta tužilaštvu

Vučić: Obradović lažni uzbunjivač, nek' dostavi dokumenta tužilaštvu

Beta 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Novom Sadu da je Aleksandar Obradović koji je javno izneo podatke o poslovima fabrike "Krušik", "lažni uzbunjivač" jer podatke nije izneo nadležnim organima i pozvao ga da ih dostavi tužilaštvu… »
Pendarovski: Da nisam predsednik, ja bih se iselio iz svoje države

Pendarovski: Da nisam predsednik, ja bih se iselio iz svoje države

N1 Info 23.11.2019
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski rekao je u Novom Sadu da bi se iselio iz svoje države da nije predsednik, jer "niko nije lud da traći svoj život u kom godinama treba da se pregovara o poglavljima, a prosečna plata u mojoj državi je… »
Vučić: Pokažimo građanima regiona da želimo da radimo zajedno, umesto da se bijemo

Vučić: Pokažimo građanima regiona da želimo da radimo zajedno, umesto da se bijemo

Danas 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se region ispraznio jer ljudi, i to ne više samo mladi već i oni između 40 i 50 godina, odlaze i da im treba, kako bi se to usporilo i zaustavilo, ponuditi ambijent da „shvate da više u… »
Pendarovski: Da nisam predsednik ja bih se iselio iz svoje države

Pendarovski: Da nisam predsednik ja bih se iselio iz svoje države

Beta 23.11.2019
Predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski rekao je danas u Novom Sadu da bi se iselio iz svoje države da nije predsednik jer "niko nije lud da traći svoj život u kom godinama treba da se pregovara o poglavljima, a prosečna plata u mojoj državi… »
Pendarovski: Da nisam predsednik, i sam bih se odselio iz svoje zemlje

Pendarovski: Da nisam predsednik, i sam bih se odselio iz svoje zemlje

Blic 23.11.2019
Šansa da se zadrže mladi ljudi u regionu je u tome ako Zapadni Balkan počne da koristi sopstvene resurse i nastavi sa regionalnim autonomnim inicijativama i stvori nešto poput male EU, kaže predsednik Severne Makedonije Stevo Pendarovski. On je na… »
Regionalni forum mladih, Vučić: Ljudi odlaze jer traže budućnost! Pahor: Oprostiti ratna dešavanja, okrenuti se miru

Regionalni forum mladih, Vučić: Ljudi odlaze jer traže budućnost! Pahor: Oprostiti ratna dešavanja, okrenuti se miru

Kurir 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u Novom Sadu, gde će s predsednicima Severne Makedonije Stevom Pendarovskim i Slovenije Borutom Pahorom učestvovati na četvrtom Regionalnom forumu mladih lidera. 11.16 - Predsednik Slovenije Borut Pahor… »
Nema vremena za čekanje, moramo osigurati perspektivu mladima

Nema vremena za čekanje, moramo osigurati perspektivu mladima

RTV 23.11.2019
NOVI SAD - Predsednik Aleksandar Vučić poručio je danas da mladi u Srbiji i regionu nemaju vremena za čekanje i da će, uprkos mogućim tenzijama i političkim nerazumevanjima među državama Zapadnog Balkana, taj deo Evrope ekonomski ubrzano… »
Vučić na Regionalnom forumu mladih: Sunce tuđeg neba nam više sija, ali svi znaju da nije bolje!

Vučić na Regionalnom forumu mladih: Sunce tuđeg neba nam više sija, ali svi znaju da nije bolje!

Večernje novosti 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predsednik Severne Makedonije i predsednik Slovenije Borut Pahor učestvuju na četvrtom Regionalnom forumu mladih lidera u Novom Sadu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predsednik Severne Makedonije i predsednik… »
Vučić: Pokažimo građanima regiona da želimo da radimo zajedno, a ne da se bijemo

Vučić: Pokažimo građanima regiona da želimo da radimo zajedno, a ne da se bijemo

N1 Info 23.11.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se region ispraznio jer ljudi, i to ne više samo mladi, već i oni između 40 i 50 godina, odlaze i da im treba, kako bi se to usporilo i zaustavilo, ponuditi ambijent da "shvate da više u regionu nećemo da… »
Vučić, Pendarovski i Pahor u Novom Sadu na Forumu mladih

Vučić, Pendarovski i Pahor u Novom Sadu na Forumu mladih

Blic 23.11.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić borave danas u Novom Sadu, gde sa predsednicima Severne Makedonije Stevom Pendarovskim i Slovenije Borutom Pahorom učestvuje na četvrtom Regionalnom forumu mladih lidera. Forum se održava u Hotelu "Park", počeo je… »
Predsednička Večera: Pogledajte kako je bilo na banketu u čast gosta iz Skoplja! Zdravica Vučića i Pendarovskog (foto)

Predsednička Večera: Pogledajte kako je bilo na banketu u čast gosta iz Skoplja! Zdravica Vučića i Pendarovskog (foto)

Kurir 23.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić organizovao je sinoć večeru u čast predsednika Republike Severne Makedonije Steva Pendarovskog koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji. View this post on Instagram Večera u čast predsednika Republike… »
Vučić, pendarovski i pahor danas u Novom Sadu: Četvrti regionalni forum mladih lidera

Vučić, pendarovski i pahor danas u Novom Sadu: Četvrti regionalni forum mladih lidera

Kurir 23.11.2019
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u Novom Sadu, gde će s predsednicima Severne Makedonije Stevom Pendarovskim i Slovenije Borutom Pahorom učestvovati na četvrtom Regionalnom forumu mladih lidera. Forum će biti održan u… »
Budućnost u čvršćoj regionalnoj saradnji

Budućnost u čvršćoj regionalnoj saradnji

Danas 22.11.2019
Počeo Forum mladih lidera Zapadnog Balkana Četvrti Regionalni forum mladih lidera, koji je počeo u Novom Sadu, okupio je oko 200 mladih društveno angažovanih ljudi sa prostora Zapadnog Balkana, koji će tokom tri dana diskutovati sa političarima i… »
Vučić odigrao kraljev gambit protiv Pahora

Vučić odigrao kraljev gambit protiv Pahora

Večernje novosti 22.11.2019
Predsednici Srbije i Slovenije odigrali partiju šaha pred sutrašnji forum mladih lidera u Novom Sadu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je večeras fotografiju na kojoj se vidi kako igra šah sa slovenačkim kolegom Borutom Pahorom. Njih… »

Vesti dana »