Povezane vesti

Miljana Kulić pokušala da pobegne iz Zadruge: Jedna stvar je zgrozila gledaoce (VIDEO)

Miljana Kulić pokušala da pobegne iz Zadruge: Jedna stvar je zgrozila gledaoce (VIDEO)

Alo 01.12.2019
Šok! Miljana Kulić je večeras pokušala da pobegne iz „Zadruge“. Naime, ona je pokušala da preskoči ogradu, ali nije uspela u svojoj nameri. Vladimir Tomović ljubio i lizao Dragani Mitar vaginu: Ovo niste videli na TV-u 03.12.2019. 23:08 Miljana… »
Dok joj dečko spava, Dragana Mitar sa Tomovićem u kupatilu (video)

Dok joj dečko spava, Dragana Mitar sa Tomovićem u kupatilu (video)

Alo 01.12.2019
Neverica! Vladimir Tomović čvrsto je odlučio da osvoji svoju simpatiju Draganu Mitar, bez obzira što je večeras u Belu kuću ušao Edis Edo Fetić, za koga se spekuliše da je bio u emotivnoj vezi sa Draganom. Vladimir je instant reagovao i tražio… »
Marija Kulić završila u Kliničkom centru (foto)

Marija Kulić završila u Kliničkom centru (foto)

Alo 01.12.2019
Šok! Nedavno je aktuelna zadrugarka Marija Kulić morala nakratko da napusti Belu kuću zbog zdravstvenih problema. Ona je završila u Kliničkom centru u Nišu, gde je bio hospitalizovan i njen suprug Siniša Kulić. Ekipa emisije "Premijera - Vikend… »
Dragana Mitar misli da je prokleta: " Lepota mi je samo loše donela" (video)

Dragana Mitar misli da je prokleta: " Lepota mi je samo loše donela" (video)

Alo 01.12.2019
Uveo joj nemire u Zadrugu. Ulazak Edisa Eda Fetića (gospodina Torte) u treću sezonu rijaliti programa "Zadruga" pomrsila je sve konce. Zadrugarka sa kojom su spajali Fetića, Dragana Mitar, ostala je uzdržana od komentara da li je sa Fetićem imala… »
Vladimir pribio Draganu u ćošak pa je pao prvi poljubac, ali i više od toga (video)

Vladimir pribio Draganu u ćošak pa je pao prvi poljubac, ali i više od toga (video)

Alo 01.12.2019
Ne mogu da se obuzdaju. Ljubavni život učesnice aktuelne sezone rijalitija "Zadruga 3" Dragane Mitar izložen je na tacni, a gledaoci rijalitija na televiziji Pink s nestrljenjem iščekuju da vide koga će takmičarka izabrati - Edisa Fetića ili… »
Stefan stavio tačnu na vezu sa Ivom: "Smeta mi što te nazivaju prostitutkom" (video)

Stefan stavio tačnu na vezu sa Ivom: "Smeta mi što te nazivaju prostitutkom" (video)

Alo 01.12.2019
Rasprava traje danima. Stefan Karić je danas imao ozbiljan razgovor sa Ivom Grgurić. Oni su pokušali da reše probleme koji im koče vezu, ali kao glavni razlog su naveli da na vreme ne rešavaju probleme, već odlažu, kao i to što Iva ne želi da se… »

Vesti dana »