Povezane vesti

Vučić razgovarao s Merkel, posetiće je u januaru

Vučić razgovarao s Merkel, posetiće je u januaru

Novi magazin 05.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i nemačka kancelarka Angela Merkel razgovarali su danas o bilateralnim odnosima i situaciji u regionu, saopšteno je iz predsedništva. Vučić je zahvalio kancelarki na podršci Nemačke evrointegracijama Srbije ali… »
Vučić zamolio članove SNS-a da više ne organizuju skupove podrške

Vučić zamolio članove SNS-a da više ne organizuju skupove podrške

N1 Info 05.12.2019
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić rekao je da "nije imao pojma" o ideji članova SNS da mu organizuju skupove podrške u više gradova Srbije i zamolio ih da to više ne čine. Izvor: Tanjug "Pitali ste me za okupljanja… »
"Bratko, raketa li si": Vučić o opoziciji, okupljanju naprednjaka i razgovoru sa Angelom Merkel

"Bratko, raketa li si": Vučić o opoziciji, okupljanju naprednjaka i razgovoru sa Angelom Merkel

Blic 05.12.2019
Ne mogu oni meni ništa, ne mogu da pobede rad, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je ovako odgovorio na pitanje o okupljanjima građanja po pojedinim gradovima u Srbiji koji, praktično, protestuju protiv opozicije. - Nisam imao pojma da se… »
Vučić: Nisam imao pojma o skupovima podrške, molim simpatizere da to ne čine

Vučić: Nisam imao pojma o skupovima podrške, molim simpatizere da to ne čine

Danas 05.12.2019
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da „nije imao pojma“ o ideji pristalica SNS da mu organizuju skupove podrške u više gradova Srbije i zamolio ih da to više ne čine. „Beskrajno sam im zahvalan… »
Bratko, raketa li si! Vučić uživo o metama: Možete da crtate šta hoćete, rad ne možete da pobedite! (kurir TV)

Bratko, raketa li si! Vučić uživo o metama: Možete da crtate šta hoćete, rad ne možete da pobedite! (kurir TV)

Kurir 05.12.2019
Ne bi me Putin zvao nasamo da je hteo vama da kažem... Vode politiku linča prema mojoj porodici, moj brat se nikad nije čuo s vlasnikom Jovanjice... Završiću kao Aleksandar Obrenović? ŠABAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima… »
Vučić: Moj brat Andrej se nije čuo sa vlasnikom Jovanjice, udaraju na moju porodicu!

Vučić: Moj brat Andrej se nije čuo sa vlasnikom Jovanjice, udaraju na moju porodicu!

Kurir 05.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da njegov brat Andrej Vučić nema veze sa vlasnikom imanja Jovanjica, kod Stare Pazove, gde je nadjena velika količina maruhuane, ali da njegovi protivnici znaju samo da mrze, a nemamu nikakve… »

Vesti dana »