Povezane vesti

Milošević: Umorni smo, ali imamo motiv (VIDEO)

Milošević: Umorni smo, ali imamo motiv (VIDEO)

Vesti online 11.12.2019
Partizanov trener kaže da bi pobeda u utakmici za prestiž protiv kazahstanskog šampiona Astane u Humskoj u poslednjem kolu Lige Evrope (četvrtak, 21 čas) bila značajna i zbog bodova za rang-listu UEFA. U isto vreme na Old Trafordu se odlučuje hoće… »
Savo u problemu - Šta ako ni Šćekić ne može?

Savo u problemu - Šta ako ni Šćekić ne može?

Sportske.net 11.12.2019
Kako bi mogao da izgleda sastav ekipe Partizana sutra protiv Astane? Na današnjoj konferenciji za medije, trener Partizana Savo Milošević otkrio je najveće kadrovske probleme u svom timu pred sutrašnji okršaj sa Astanom u poslednjem kolu grupne faze… »
Partizan igra za novac i status: Astana u Beogradu završava sezonu

Partizan igra za novac i status: Astana u Beogradu završava sezonu

Večernje novosti 11.12.2019
Činjenica da će Partizan i Astana sutra odlučiti samo o tome ko će izbeći "fenjer" u grupi L ne bi trebalo, po Miloševićevim rečima, da utiče na voljni momenat njegovih pulena. KADA su na žrebu oformljene grupe Lige Evrope i u Partizanu i u… »
Urošević: Izvukli smo pouke, ne sme da se ponovi AZ

Urošević: Izvukli smo pouke, ne sme da se ponovi AZ

Hot sport 11.12.2019
Partizan u četvrtak od 21 čas igra utakmicu protiv Astane, biće to pretposlednji duel za crno-bele u ovoj godini. Pred novinare je uz Savu Miloševića izašao i defanzivac Slobodan Urošević. On je istakao da su igrači crno-belih umorni, ali da… »
Milošević: Utakmica protiv Astane je važna, motivacija neće biti problem

Milošević: Utakmica protiv Astane je važna, motivacija neće biti problem

Beta 11.12.2019
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je danas da je predstojeća utakmica protiv Astane u Ligi Evropa, iako nema rezultatski značaj, veoma važna za njegovu ekipu. "Očekuje nas još jedna utakmica, pretposlednja u ovom delu sezone. I kao… »
Savo uveren, motivacije neće faliti, ali pita se: "Ne znam šta da očekujem sutra..."

Savo uveren, motivacije neće faliti, ali pita se: "Ne znam šta da očekujem sutra..."

Sportske.net 11.12.2019
"Crno-bele" očekuje poslednji evropski izazov u ovoj sezoni. Partizan večeras od 21 sat dočekuje Astanu u meču 6. kola grupe L Lige Evrope, susret u Beogradu neće imati takmičarski značaj budući da su obe ekipe eliminisane iz daljeg takmičenja… »
Milošević pred Astanu: Nećemo imati problem sa motivacijom

Milošević pred Astanu: Nećemo imati problem sa motivacijom

Dnevnik 11.12.2019
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, pred poslednji meč u Ligi Evrope protiv Astane, rekao je da je to važna utakmica za njegov tim, bez obzira što nema takmičarski značaj. "Očekuje nas još jedna utakmica, pretposlednja u ovom delu… »
Milošević: Dva su razloga zbog kojih ne znam šta da očekujem! Savu muči i povreda Šćekića!

Milošević: Dva su razloga zbog kojih ne znam šta da očekujem! Savu muči i povreda Šćekića!

Hot sport 11.12.2019
Fudbaleri Partizana sutra od 21 čas dočekuju Astanu na stadionu u Humskoj u šestom kolu grupe L Lige Evrope. Na pres konferenciji šef stručnog štaba Partizana Savo Milošević je razgovarao sa okupljenim novinarima i izneo svoja očekivanja pred… »
Asano o "japanskom" mentalitetu Partizana, meč sa Astanom bitan!

Asano o "japanskom" mentalitetu Partizana, meč sa Astanom bitan!

Sportske.net 11.12.2019
"Crno-beli" dočekuju Kazahstance u okviru šestog kola Lige Evrope. Fudbaleri Partizana sutra od 21 sat dočekuju Astanu u meču poslednjeg kola grupne faze Lige Evrope. Susret sa Kazahstancima nema takmičarski značaj pošto su obe ekipe završile… »
Rukavina jedva čekao spektakl u Humskoj: "Ono u Hagu jednom u deset godina..."

Rukavina jedva čekao spektakl u Humskoj: "Ono u Hagu jednom u deset godina..."

Sportske.net 11.12.2019
Nekadašnji kapiten Partizana doživeo dvostruko razočaranje u ovogodišnjem izdanju Lige Evrope. Utakmica 6. kola grupne faze Lige Evrope u Beogradu trebalo je da bude ključna za Partizan kako bi obezbedio evropsko proleće. Nažalost, nakon nesrećnog… »
Takuma Asano: Protiv Astane kao da nam zavisi proleće

Takuma Asano: Protiv Astane kao da nam zavisi proleće

Sportski žurnal 11.12.2019
Bilo mi je teško u periodu kad nisam davao golove, sebi sam stvorio osećaj da ne pomažem drugovima i ekipi, drago mi je što je sad situacija drugačija – tvrdi brzonogi Japanac. Ponovi li Takuma Asano u četvrtakuveče protiv Astane partiju iz… »
Rukavina pred Partizan: Krivo mi je što utakmica nema značaj, mislio sam da će biti spektakl

Rukavina pred Partizan: Krivo mi je što utakmica nema značaj, mislio sam da će biti spektakl

Mozzart sport 11.12.2019
"Nadao sam se da ćemo imati za šta da se borimo, pa da će stadion biti pun", kaže bek Astane. Povratak na stadion sa kojeg se vinuo u fudbalske visine. Sa kojeg je otišao u redove velike Borusije Dortmund. Vraća se Antonio Rukavina u dom Partizana… »
Rukavina smatra da je Partizan zaslužio mnogo više u Evropi: Scenario iz Haga se viđa jednom u 20 ili 30 godina

Rukavina smatra da je Partizan zaslužio mnogo više u Evropi: Scenario iz Haga se viđa jednom u 20 ili 30 godina

Večernje novosti 10.12.2019
Defanzivac Astane, za "Novosti", pred duel Lige Evrope sa bivšim klubom: Goreo sam od želje da baš utakmica poslednjeg kola u Beogradu ima rezultatski značaj. FUDBALERI Partizana i Astane su došli do poslednje stepenice u ovogodišnjoj Ligi Evrope… »

Vesti dana »