Povezane vesti

Gol na pola sata: Radonjić je čudo Evrope! Srbin spasao Marsej na teškom gostovanju, Francuzi u transu /video/

Sportal blic 14.12.2019
Pet utakmica u poslednjih 20 dana, nijednom starter, ukupno 129 minuta i četiri postignuta gola. je bio strelac i na gostovanju svog u Mecu, koji je Olimpiku bio dovoljan za osvajanje jednog boda na ovoj utakmici - 1:1. Dakle, gol na svaka 32 minuta. je… »
“Srpski Kristijano” opet pogađa: Marselj opčinjen Radonjićem (video)

Večernje novosti 14.12.2019
Srpski reprezentativac postigao je četvrti gol u poslednjih 20 dana. Ponovo je ušao sa klupe i doneo bod Olimpiku – 1:1. Nemanja Radonjić ponovo trese mreže u Francuskoj... U petoj utakmici u poslednjih 20 dana, iako nijednom nije bio u početnoj… »