Povezane vesti

Eksplodirala plinska boca, 13 osoba povređeno, jedan mladić životno ugrožen (VIDEO)

Eksplodirala plinska boca, 13 osoba povređeno, jedan mladić životno ugrožen (VIDEO)

Alo 15.12.2019
Užas. Dvadesetčetvorogodišnjak iz Tetova zadobio je opekotine po celom telu, dok je 12 lica lakše povređeno u požaru u stambenoj zgradi u Tetovu. Požar je izbio u stanu teško povređenog mladića koji je živeo sam. "Našao sam mamu na fejsbuku… »
Tresla se i Crna Gora

Tresla se i Crna Gora

Alo 15.12.2019
Pogodio nedaleko od Tirane. Zemljotres jačine 3,7 stepeni Rihterove skale registrovan je noćas severozapadno od Tirane, a osetio se i u pojedinim delovima Crne Gore. "Našao sam mamu na fejsbuku, poslao sam joj zahtev za prijatelja, nije ga prihvatila"… »
Eksplodirala plinska boca u stanu u Tetovu: Mladić zadobio teške opekotine, još 10 osoba povređeno (video)

Eksplodirala plinska boca u stanu u Tetovu: Mladić zadobio teške opekotine, još 10 osoba povređeno (video)

Večernje novosti 15.12.2019
Od eksplozije plinske boce i požara u jednoj zgradi u Tetovu jedan žitelj je danas teže povređen, a 10 se otrovalo dimom. Od eksplozije plinske boce i požara u jednoj zgradi u Tetovu jedan žitelj je danas teže povređen, a 10 se otrovalo dimom… »
Eksplodirala plinska boca u stanu u Tetovu: Mladić zadobio teške opekotine, još 10 osoba povređeno

Eksplodirala plinska boca u stanu u Tetovu: Mladić zadobio teške opekotine, još 10 osoba povređeno

Telegraf 15.12.2019
Iako mu se odeća zapalila, mladić je uspeo da se izvuče u hodnik gde su mu pomogle komšije. Od eksplozije plinske boce i požara u jednoj zgradi u Tetovu jedan žitelj je danas teže povređen, a 10 se otrovalo dimom. Prema svedočenjima stanara… »

Vesti dana »