Povezane vesti

Milojević otkrio tajnu, Zvezdini igrači za ovo nisu znali!

Milojević otkrio tajnu, Zvezdini igrači za ovo nisu znali!

Sportske.net 19.12.2019
Pre kog vremena je sada već bivši Zvezdin šef struke doneo odluku? Juče su se najpre pojavile sve glasnije spekulacije, a onda u sredu uveče, postalo je jasno da Vladan Milojević odlazi sa mesta trenera Crvene zvezde. Danas je to i ozvaničeno na… »
Milojević: Doneo sam odluku da više neću biti trener Crvene zvezde!

Milojević: Doneo sam odluku da više neću biti trener Crvene zvezde!

Sportski žurnal 19.12.2019
Odluka je doneta pre meča sa Čukaričkim, zato sam i rekao da mi je to najdraža utakmica - rekao je Milojević. Crvena zvezda je po okončanju jesenjeg dela sezone ostala bez trenera, Vladan Milojević se oprostio sa svima na konferenciji na Marakani… »
Vladan Milojević se oprostio od Zvezde: Odlazim iz privatnih razloga. Želeo sam da uradim nešto i da ostavim u amanet

Vladan Milojević se oprostio od Zvezde: Odlazim iz privatnih razloga. Želeo sam da uradim nešto i da ostavim u amanet

Večernje novosti 19.12.2019
Bio bi loš tajming da odem na kraju sezone za klub, za mene dobar, rekao je bivši trener Zvezde. GOSPODSKI, emotivno, iskreno... Crvena zvezda i Vladan Milojević su se rastali posle dve i po godine fantastične saradnje i rezultata kakvi su se samo… »
Zakazana promocija Zvezdinog novog trenera!

Zakazana promocija Zvezdinog novog trenera!

Sportske.net 19.12.2019
Danas smo videli Milojevićevu oproštajnu pres konferenciju, već sutra je promocija njegovog naslednika. U Crvenoj zvezdi ne gube vreme. Odlazak trofejnog šefa struke Vladana Milojevića nije iznenadio upravu kluba, koja je ekspresno našla novo… »
Milojević napustio Zvezdu, Stanković pred promocijom

Milojević napustio Zvezdu, Stanković pred promocijom

RTV 19.12.2019
BEOGRAD - Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević potvrdio je danas da odlazi sa te funkcije. Milojević je na vanrednoj konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić" odlučio da se oprosti od kluba u kome je proveo dve i po godine, bez… »
Terzić o Milojeviću: Kao rukovodilac, nikada nisam imao čoveka kao što je Vladan

Terzić o Milojeviću: Kao rukovodilac, nikada nisam imao čoveka kao što je Vladan

Večernje novosti 19.12.2019
Kada je došao juče i doneo mi ovaj sat na poklon, u znak zahvalnosti, znao sam da je kraj, rekao je generalni direktor kluba. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić je sedeo uz Vladana Milojevića na oproštajnoj konferenciji za medije. U svom… »
Kraj! Milojević otišao iz zvezde! Vladana Milojevića: Ovako je lakše! Otišao bih i da smo prošli Olimpijakos! Video sam…

Kraj! Milojević otišao iz zvezde! Vladana Milojevića: Ovako je lakše! Otišao bih i da smo prošli Olimpijakos! Video sam…

Sportal blic 19.12.2019
Na stadionu „Rajko Mitić” u toku je konferencija Vladana Milojevića, sada već bivšeg trenera Crvene zvezde. Na stadion je prvo stigao Zvezdan Terzić, a za njim i Vladan Milojević. Milojević se prvi obratio novinarima: - Okupili smo se na naš… »
"Ostavio je neizbrisiv trag": Dragan Džajić smatra da je Zvezda dosta izgubila, Mrkela: Miloje, hvala ti!

"Ostavio je neizbrisiv trag": Dragan Džajić smatra da je Zvezda dosta izgubila, Mrkela: Miloje, hvala ti!

Sportal blic 19.12.2019
Vladan Milojević je objavio na konferenciji za medije da više neće biti trener Crvene zvezde, a nakon njegovog usledilo je obraćanje sportskog direktora Zvezdana Terzića, a potom i legende crveno-belih i treće Zvezdine zvezde Dragana Džajića. -… »
Džajić: Odlazak Milojevića hendikep za Zvezdu

Džajić: Odlazak Milojevića hendikep za Zvezdu

Sportski žurnal 19.12.2019
Treća Zvezdina zvezda podvukla je da je dobra stvar što se Zvezda rastaje sa Milojevićem u korektnom tonu. Počasni predsednik FK Crvena zvezda Dragan Džajić priznao je da je odlazak Vladana Milojevića sa mesta trenera hendikep za klub, ali da… »
Milojević: Odlazim sada da olakšam posao novom treneru

Milojević: Odlazim sada da olakšam posao novom treneru

Beta 19.12.2019
Dosadašnji trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je danas da je otišao u decembru da bi olakšao posao nasledniku na klupi tog fudbalskog kluba. "Možda bi odlazak na leto bio veoma komplikovan za klub i novog trenera, a znam koliko su teške… »
Terzić: Ni mi sami nismo svesni kakvu smo grandioznu ličnost imali sa nama

Terzić: Ni mi sami nismo svesni kakvu smo grandioznu ličnost imali sa nama

Sportski žurnal 19.12.2019
Pre mesec i po mi je nagovestio odlazak, ali iskreno sam se do juče nadao da će promeniti stav - rekao je prvi čovek Zvezde. Sa setom u glasu počeo je Zvezdan Terzić oproštaj sa trenerom Vladanom Milojevićem: - Ni mi sami nismo svesni kakvu smo… »
Milojević odlazi iz Zvezde, Stanković novi trener?

Milojević odlazi iz Zvezde, Stanković novi trener?

Politika 19.12.2019
Vladan Milojević će posle dve i po godine napustiti Crvenu zvezdu, a novi trener, gotovo izvesno, biće legendarni kapiten Dejan Stanković. Kako prenose neki mediji, Milojević nije prihvatio ponudu da produži ugovor, pre svega zbog zasićenja nakon… »
Milojević više nije trener Zvezde: Ostavljam titulu svom nasledniku u amanet

Milojević više nije trener Zvezde: Ostavljam titulu svom nasledniku u amanet

N1 Info 19.12.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je objavio da više nije trener tog tima na konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić". Posle dve i po godine provedene u Crvenoj zvezdi očekuje se da Vladan Milojević je u četvrtak objavio okončanje… »
"Doneo mi je sat i shvatio sam da je kraj": Zvezdan Terzić se emotivno oprostio od Vladana Milojevića

"Doneo mi je sat i shvatio sam da je kraj": Zvezdan Terzić se emotivno oprostio od Vladana Milojevića

Sportal blic 19.12.2019
Na stadionu Rajko Mitić u toku je konferencija za medije, a povod je odlazak sada već bivšeg stratega crveno-belih Vladan Milijevića, a nakon njegovog usledilo je obraćajne generalnog direktora crveno-belih Zvezdana Terzića, koji je bio veoma… »
‘Delije’ na tviteru: Poruke namenjene Milojeviću paraju srce, Dekiju poruke podrške, ali upozorenja (tvitovi)

‘Delije’ na tviteru: Poruke namenjene Milojeviću paraju srce, Dekiju poruke podrške, ali upozorenja (tvitovi)

Hot sport 19.12.2019
Vladan Milojević će se danas u 13 časova oprostiti od zvezdaške javnosti, a na njegovo mesto stiže Dejan Stanković. Promene u Crvenoj zvezdi. Istorijska era sa Vladanom Milojevićem na čelu je završena i kreće nova sa Dejanom Stankovićem… »
Vladan Milojević se danas oprašta od Crvene zvezde

Vladan Milojević se danas oprašta od Crvene zvezde

Sportski žurnal 19.12.2019
Milojević će se javnosti obratiti danas u 13.00. Dosadašnji trener fudbalskog kluba Crvena zvezda Vladan Milojević oprostiće se danas na konferenciji za novinare. Milojević će se javnosti obratiti danas u 13.00. On je dve i po godine bio trener… »
Hs skener – Dejan Stanković: Neiskustvo i pritisak najveći problem, ali Deki može doneti Zvezdi nešto novo…

Hs skener – Dejan Stanković: Neiskustvo i pritisak najveći problem, ali Deki može doneti Zvezdi nešto novo…

Hot sport 19.12.2019
Dileme više nema, Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde, čeka se samo zvanično potpisivanje ugovora i počinje neka nova era u ‘Ljutice Bogdana’. Dve i po godine živeli su zvezdaši najlepši san posle decenije noćnih mora. Bezbrižan san… »
Poznati pomoćnici dejana Stankovića na klupi zvezde! Novi trener crveno-belih oformio sjajnu ekipu

Poznati pomoćnici dejana Stankovića na klupi zvezde! Novi trener crveno-belih oformio sjajnu ekipu

Sportal blic 19.12.2019
Fudbaleri Crvene zvezde , a to će biti legendarni fudbaler Dejan Stanković. Bivši igrač crveno-belih zameniće Vladana Milojevića na klupi kluba sa Marakane, a već je poznat i stručni štab koji će biti uz Stankovića! Kako , u štabu će ostati… »
‘Delije’ kao vizionari: Navijači su pre pet godina imali poruku za Dekija, ona je sada na snazi!

‘Delije’ kao vizionari: Navijači su pre pet godina imali poruku za Dekija, ona je sada na snazi!

Hot sport 19.12.2019
Ova poruka od “Delija” upućena je legendi pre pet godina, a Stanković je spreman da svojim radom i energijom ispuni očekivanja milionske armije navijača. Vladan Milojević je za dve i po godine ispisao istoriju Crvene zvezde sa dva uzastopna… »
Ne može se bez Milojevića u stručnom štabu, Deki dobija pojačanje!

Ne može se bez Milojevića u stručnom štabu, Deki dobija pojačanje!

Sportske.net 19.12.2019
Kako će izgledati stručni štab Crvene zvezde? Dejan Stanković je već postao trener Crvene zvezde, a sada se postavlja i pitanje ko će sve biti u stručnom štabu. Ono što je već sada izvesno jeste da će Nenad Milijaš ostati kao jedan od trenera… »
Postignut dogovor: Stanković je novi trener Zvezde

Postignut dogovor: Stanković je novi trener Zvezde

Sputnik 19.12.2019
Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde! Bivši as crveno-belih, reprezentacije, kao i Lacija i Intera, dogovorio se sa čelnicima našeg najtrofejnijeg kluba da preuzme ekipu, pošto je Vladan Milojević rešio da se povuče sa mesta šefa struke… »
Mediji: Milojević odlazi, Dejan Stanković novi trener Zvezde

Mediji: Milojević odlazi, Dejan Stanković novi trener Zvezde

Beta 19.12.2019
Novi trener fudbalskog kluba Crvena zvezda biće Dejan Stanković, koji će na tom mestu zameniti Vladana Milojevića, preneli su danas mediji. Milojević će napustiti Zvezdu posle dve i po godine na mestu trenera, tokom kojih je jednom uveo ekipu u Ligu… »
Poruka koja se munjevito širi Beogradom, Stanković potvrdio!

Poruka koja se munjevito širi Beogradom, Stanković potvrdio!

Sportske.net 19.12.2019
Dejan Stanković je definitivno novi trener Crvene zvezde. Jedan od najboljih srpskih fudbalera u 21. veku Dejan Stanković novi je trener Crvene zvezde. Vladan Milojević više nije trener Crvene zvezde, najuspešniji trener ovog kluba u novijoj istoriji… »
Dejan Stanković uskoro novi trener Zvezde

Dejan Stanković uskoro novi trener Zvezde

Dnevnik 19.12.2019
Bivši as crveno-belih Dejan Stanković dogovorio se sa čelnicima Crvene zvezde da preuzme tim u novoj sezoni. Nekadašnji igrač Zvezde, reprezentacije, kao Lacija i Intera, dogovorio se sa čelnicima našeg najtrofejnijeg kluba da preuzme ekipu, pošto… »
Gotovo je: Dejan stanković trener zvezde! Ugovor na dve i po godine!

Gotovo je: Dejan stanković trener zvezde! Ugovor na dve i po godine!

Mondo 19.12.2019
Dileme više nema, Crvena zvezda ima novog trenera. Dileme više nema, Crvena zvezda ima novog trenera. Kraj jedne ere. Vladan Milojević je za dve i po sezone postao jedan od najuspešnijih trenera u istoriji Crvene zvezde, svakako najuspešniji u 21… »
Nije više Deki kapiten, od sutra je mister Stanković

Nije više Deki kapiten, od sutra je mister Stanković

Mozzart sport 19.12.2019
Vladan Milojević ide iz kluba. “Deki, Zvezda čeka na tebe“, pisalo je na koreografiji navijača Crvene zvezde na prijateljskoj utakmici sa Udinezeom 2014. godine, kada se Dejan Stanković i zvanično oprostio od igračke karijere. Tada je rekao da… »
Gori internet: Procurela glasovna poruka Dejana Stankovića, Milojević nije više trener Crvene zvezde (audio)

Gori internet: Procurela glasovna poruka Dejana Stankovića, Milojević nije više trener Crvene zvezde (audio)

Hot sport 19.12.2019
Društvene mreže ‘gore’ Crvena zvezda od danas ima novog trenera, reč je o legendi kluba Dejanu Stankoviću. Saga je završena. Vladan Milojević nije više trener Crvene zvezde. Iako mu je navodno ponuđen novi dvogodišnji ugovor vredan skoro… »
Kuriru potvrđeno: Dejan Stanković novi trener Crvene zvezde!

Kuriru potvrđeno: Dejan Stanković novi trener Crvene zvezde!

Kurir 19.12.2019
Proslavljeni srpski fudbaler Dejan Stanković novi je trener Crvene zvezde! Vladan Milojević podneo je ostavku na mesto šefa stručnog štaba kluba iz Ljutice Bogdana, a na njegovo mesto dolazi Dejan Stanković, potvrđeno je večeras Kuriru iz krugova… »
Milojević odlazi, Stanković pred promocijom

Milojević odlazi, Stanković pred promocijom

N1 Info 19.12.2019
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević napustiće ‘crveno-bele’, a njega će izvesno na toj funkciji zameniti Dejan Stanković, nezvanično saznaje Sport Klub. Milojević ima ugovor do leta 2020. godine, na kraju ove polusezone mu je ponuđen novi… »
Milojević između pokuda i ponuda

Milojević između pokuda i ponuda

Danas 18.12.2019
Trener i uprava Crvene zvezde između odluke o nastavku saradnje i razlazu Možda dok budete čitali ove redove informacija o još nezavršenim pregovorima rukovodstva Crvene zvezde i trenera njenog prvog tima Vladana Milojevića bude bajata, tj. dve… »

Vesti dana »