Povezane vesti

Rama: Vetrovi prošlosti ovde ne mogu da duvaju

Rama: Vetrovi prošlosti ovde ne mogu da duvaju

Dnevnik 21.12.2019
TIRANA: Vetrovi prošlosti ovde ne mogu da duvaju, poručio je albanski premijer Edi Rama po završetku samita "malog Šengena" u Tirani. Na zajedničkoj pres konferenciji sa predsednicima Srbije i Crne Gore i premijerom Severne Makedonije, Rama je rekao… »
Rama: EU spremna da podrži "mali Šengen" sa 1,2 milijardi evra

Rama: EU spremna da podrži "mali Šengen" sa 1,2 milijardi evra

Večernje novosti 21.12.2019
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je danas u Tirani da je Evropska komisija spremna da nameni 1,2 milijarde evra sledeće godine zemljama u regionu za implementaciju postignutih sporazuma u okviru inicijative tzv. "malog Šengena" Premijer Albanije Edi… »
Vučić: Doneli smo važne odluke, jedinstvenije tržište znači veće investicije

Vučić: Doneli smo važne odluke, jedinstvenije tržište znači veće investicije

RTS 21.12.2019
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas, po završetku samita o "malom šengenu" u Tirani, da su na sastanku donesene važne odluke za unapređenje trgovinske razmene tri zemlje, koje će biti potpisane u Podgorici ili Beogradu, u zavisnosti od… »
Rama: Odbijanje Kosova da učestvuje u malom Šengenu političko samoubistvo

Rama: Odbijanje Kosova da učestvuje u malom Šengenu političko samoubistvo

Danas 21.12.2019
Premijer Albanije Edi Rama rekao je danas u Tirani da Kosovo ništa ne dobija odbijanjem da učestvuje u liberalizaciji u okviru regionalne inicijative „mali šengen“, te da su takvi stavovi rezultat unutrašnje politike koju on smatra „slepom… »
Predsednik Vučić posle trilaterale: Toliko smo mali da nećemo opstati bez saradnje, neću da molim za otvaranje poglavlja

Predsednik Vučić posle trilaterale: Toliko smo mali da nećemo opstati bez saradnje, neću da molim za otvaranje poglavlja

Kurir 21.12.2019
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Tirani da zemlje u regionu, koje su pojedinačno male, neće moći da opstanu ako ne budu sarađivale, pre svega ekonomski, i da je to na koristi svih građana, te da ne vidi razlog da se zbog takve… »
Vučić: Ljutio sam se na Ramu, sve vreme kao da se brani od onoga što radimo

Vučić: Ljutio sam se na Ramu, sve vreme kao da se brani od onoga što radimo

Novi magazin 21.12.2019
Ljutio sam se na (premijera Albanije) Edija Ramu, sve vreme kao da se brani od toga što radimo - branimo se od onih koji hoće da nas vrate u 18. vek, a mi samo želimo da živimo jedni pored drugih i da imamo bolju budućnost, izjavio je predsednik… »

Vesti dana »