Povezane vesti

Srpski košarkaš Smailagić debitovao u NBA ligi

Srpski košarkaš Smailagić debitovao u NBA ligi

Danas 28.12.2019
Srpski košarkaš Alen Smailagić debitovao je u noći između petka i subote u NBA ligi za ekipu Golden Stejta. „Čuo sam skandiranja u dvorani. To je jedina stvar koja me je činila nervoznim“, rekao je Smailagić američkim medijima posle utakmice… »
Ker iznenadio Smailagića, a on oduševio Grina i kompaniju (video)

Ker iznenadio Smailagića, a on oduševio Grina i kompaniju (video)

Mondo 28.12.2019
Srbin je na debiju pokazao da je pred njim blistava NBA karijera. Srbin je na debiju pokazao da je pred njim blistava NBA karijera. Kada je Stiv Ker saopštio Alenu Smailagiću da se "skine" i uđe na parket protiv Finiksa, mladi Beograđanin ostao je… »
Smajlagić oduševio javnost: Posebno će ga motivisati reči njegovog saigrača (video)

Smajlagić oduševio javnost: Posebno će ga motivisati reči njegovog saigrača (video)

Hot sport 28.12.2019
Srpski košarkaš Alen Smailagić je noćas debitovao za Golden Stejt u pobedi nad Finiks Sansima 105:96. Čekao je strpljivo ‘smajli’ svojih pet minuta i dočekao je. U petominutnom debiju ubacio je četiri poena uz skok i blokadu… »
Drejmond Grin očaran, "Smajli" iz Srbije ima neverovatnu inteligenciju!

Drejmond Grin očaran, "Smajli" iz Srbije ima neverovatnu inteligenciju!

Sportske.net 28.12.2019
Kakve reči, za ponos. Novi srpski košarkaš je debitovao u NBA ligi i to sa samo 19 godina. Alen Smailagić je noćas odigrao pet minuta protiv Finiksa u pobedi svog tima od 105:96, a Drejmond Grin je istakao da nije tako bilo planirano. "Smailagić je… »
Srbin zablistao na velikoj sceni: U pobedi Voriorsa debi upisao Alen Smailagić! (video)

Srbin zablistao na velikoj sceni: U pobedi Voriorsa debi upisao Alen Smailagić! (video)

Kurir 28.12.2019
Tokom noći je u NBA ligi odigrano šest utakmica, a Golden Stejt je došao do devete pobede u sezoni uz debi mladog Alena Smailagića. Voriorsi su u San Francisku dočekali Finiks i zabeležili su pobedu rezultatom 105:96, a svoj debi je imao i srpski… »
"Pa i nije ovaj NBA tako: Brz!" Smailagić posle debija kojim je rasplakao navijače: Ukapirao sam posle prvog koša da sam…

"Pa i nije ovaj NBA tako: Brz!" Smailagić posle debija kojim je rasplakao navijače: Ukapirao sam posle prvog koša da sam…

Sportal blic 28.12.2019
Srbija je dobila novog NBA igrača, momka rođenog pre 19 godina u Beogradu, Alena Smailagića, koji je doprineo pobedi Golden Stejta od 105:96 nad Feniksom, pa i ne čudi što je bio presrećan. Navijači "ratnika", od početka sezone uglavnom u agoniji… »
Ovakve centre nema niko na svetu, Srbin debitovao uz ovacije navijača!

Ovakve centre nema niko na svetu, Srbin debitovao uz ovacije navijača!

Sportske.net 28.12.2019
Dočekali smo i debi Smailagića, pokazao za kratko vreme da je budućnost njegova! Miris starih dobrih vremena. Voriorsi su dobili četvrti put u nizu, nekada to i ne bi bila vest, ove sezone je za naslovne strane. D'Anđelo Rasel je izrešetao Sanse, 31… »
NBA liga: Još jedan Srbin u najjačoj ligi sveta, uspešan debi Smajlagića u pobedi Voriorsa (video)

NBA liga: Još jedan Srbin u najjačoj ligi sveta, uspešan debi Smajlagića u pobedi Voriorsa (video)

Hot sport 28.12.2019
Pobede u NBA ligi protekle noći odigrano je šest mečeva, a pobede su ostvarile ekipe Bostona, Oklahoma Sitija, Orlanda, Milvokija, Majamija i Golden Stejta. Dok je za Voriorse debitovao Srbin. Ono što je obećao Stiv Ker pre nekoliko dana, obistinilo… »
Debi Smailagića u pobedi Golden Stejta

Debi Smailagića u pobedi Golden Stejta

Dnevnik 28.12.2019
OUKLEND: Košarkaši Golden Stejta pobedili su Finiks sa 105:96, a debitatski nastup za Voriorse upisao je srpski košarkaš Alen Smailagić. Krilni košarkaš dobio je petominutnu priliku u svom prvom NBA meču, koju je iskoristio da postigne četiri… »
Srpski igrač glavna tema u Golden Stejtu: Grina impresionirala Smailagićeva inteligencija, Alena iznenadio Ker (video)

Srpski igrač glavna tema u Golden Stejtu: Grina impresionirala Smailagićeva inteligencija, Alena iznenadio Ker (video)

Večernje novosti 28.12.2019
On stvari pokupi tako brzo, kada sve to posmatrate shvatite da to nije normalno - poručio je Drejmond. Golden Stejt je pobedio Finiks (105:96), a glavna tema posle tog meča je bio mladi srpski igrač Alen Smailagić. On je sa svega 19 godina debitovao… »
Ovo su prve Smajlijeve akcije u NBA: Kari je oduševljen (video)

Ovo su prve Smajlijeve akcije u NBA: Kari je oduševljen (video)

Mondo 28.12.2019
Beograđanin Alen Smailagić debitovao u NBA ligi. Beograđanin Alen Smailagić debitovao u NBA ligi. Poslednjih dana decembra šuškalo se da će Alen Smailagić uskoro na parket NBA lige. Srbin iz Golden Stejta čekao je priliku i dočekao… U noći… »

Vesti dana »