Povezane vesti
Podneta krivična protiv crnogorskog ministra zbog vređanja Srba: Pažin nas nazvao velikosrpskim nacionalistima
Kurir 30.12.2019
Advokat Zdravko Đukanović saopštio je da je protiv ministra pravde Zorana Pažina podneta krivična prijava zbog izazivanja nacionalne rasne i verske mržnje. Krivična prijava je podneta zbog teške uvrede srpskom narodu u uvrede u Skupštini Crne Gore… »
Ministar pravde Crne Gore “podstiče javno nasilje i mržnju prema srpskom narodu“: Krivična prijava protiv Zorana Pažina
Večernje novosti 30.12.2019
Odbrana Duška Kneževića je podnela krivičnu prijavu Višem državnom tužilaštvu zbog „krivičnog dela izazivanje nacionalne rasne i verske mržnje“. KAKO Vrhovno državno tužilaštvo nije po službenoj dužnosti pokrenulo postupak protiv ministra pravde u Vladi… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana