Povezane vesti

Ibrahimović zvanično u Milanu, nosiće dres s brojem 21

Ibrahimović zvanično u Milanu, nosiće dres s brojem 21

Sportski žurnal 02.01.2020
Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović doputovao je u Milano, gde će obaviti lekarske preglede uoči prelaska u Milan. Švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović potpisao je šestomesečni ugovor s Milanom, saopštio je danas italijanski klub. Ibrahimović je… »
Ibrahimović zvanično u Milanu, uzeo broj 21

Ibrahimović zvanično u Milanu, uzeo broj 21

Dnevnik 02.01.2020
MILANO: Proslavljeni švedski fudbaler, 38. godišnji Zlatan Ibrahimović, potpisao je danas ugovor sa Milanom do kraja sezone i zvanično se, posle skoro osam godina, vratio u Seriju A. Doskorašnji napadač LA Galaksija ima opciju da na leto produži… »
Ibrahimović zvanično u Milanu, uzeo broj 21

Ibrahimović zvanično u Milanu, uzeo broj 21

Al Jazeera 02.01.2020
Ibrahimović će dres sa brojem 21, koji je bio jedan od rijetkih slobodnih, a svojevremeno ga je proslavio Andrea Pirlo. Proslavljeni švedski nogometaš, 38. godišnji Zlatan Ibrahimović, potpisao je danas ugovor sa Milanom do kraja sezone i zvanično… »
Ibrahimovićeva poruka navijačima Milana: "San Siro" će opet da skače

Ibrahimovićeva poruka navijačima Milana: "San Siro" će opet da skače

Večernje novosti 02.01.2020
Pre mnogo godina sam ovde došao praktično na isti način i veoma sam srećan što sam opet tu - rekao je Zlatan. FUDBALSKI čarobnjak sa loptom se vratio tamo gde mu je ostalo srce. Zlatan Ibrahimović (38) je danas privatnim avionom iz Stokholma stigao… »
Ibra potpisao i izabrao zanimljiv broj: Stari je zauzet, pa je uzeo onaj koji je nosila legenda kluba!

Ibra potpisao i izabrao zanimljiv broj: Stari je zauzet, pa je uzeo onaj koji je nosila legenda kluba!

Hot sport 02.01.2020
Postalo je zvanično, Zlatan Ibrahimović je potpisao ugovor sa Milanom. Šveđanin je nekoliko meseci ‘zaluđivao’ planetu nagoveštajima gde bi mogao da nastavi karijeru i na kraju se odlučio za povratak u Milan. Jutros je doputovao u ‘grad… »
2 kao Z, 1 kao I: Ibrahimoviću u Milanu dres s brojem 21 (FOTO/VIDEO)

2 kao Z, 1 kao I: Ibrahimoviću u Milanu dres s brojem 21 (FOTO/VIDEO)

Vesti online 02.01.2020
Švedski as se vratio među „rosonere“. Posle odlaska iz Los Anđeles Galaksija na kraju sezone u MLS ligi Zlatanu Ibrahimoviću (38) bila su otvorena mnoga vrata u evropskom fudbalu. Opredelio se za povratak u Milan. Na San Siru je igrao u sezoni… »
Milan šokirao navijače: Zlatanu Ibrahimoviću će na leđima pisati ono što nikada nije u karijeri! /video/

Milan šokirao navijače: Zlatanu Ibrahimoviću će na leđima pisati ono što nikada nije u karijeri! /video/

Sportal blic 02.01.2020
Zlatan Ibrahimović je u četvrtak stigao u Milan na lekarske preglede, a "rosoneri" su objavili i koji će broj nositi na dresu. Švedski napadač se odlučio da po prvi put u karijeri nosi dres sa brojem 21! je poslednjih godina praktikovao "desetku" i… »
Zi 21

Zi 21

Mozzart sport 02.01.2020
Sada je i zvanično. Zlatan Ibrahimović je novi fudbaler Milana. Sada je i zvanično. Slavni Šveđanin je jutros doputovao u Milano, uspešno obavio lekarske preglede i potpisao ugovor do kraja godine sa Rosonerima. Uz opciju da saradnja bude produžena… »
Ibrahimović: Vratio sam se u svoj dom

Ibrahimović: Vratio sam se u svoj dom

N1 Info 02.01.2020
Zlatan Ibrahimović (38) je danas doputovao u Milano na medicinske preglede, posle kojih će parafirati novi ugovor sa popularnim „Rosonerima”. Po sletanju na aerodrom „Malpensa”, švedski as se obratio i navijačima, preko klupske televizije… »

Vesti dana »