Povezane vesti
Aleksandar Antić: Napadi na Dačića očajnički pokušaj opozicije da dobije po koji politički glas
Beta 05.01.2020
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Aleksandar Antić izjavio je danas da napadi na ministra spoljnih poslova Ivicu Dačića predstavljaju "očajnički pokušaj" pojedinih predstavnika opozicije da steknu "po koji politički glas" na tome što se… »
Milićević (SPS): Napad opozicije na vlast je demagogija, hipokrizija i politička floskula
Beta 05.01.2020
Potpredsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Djordje Milićević kazao je danas da je napad na vlast od strane opozicije "ništa drugo osim demagogija, hipokrizija i politička floskula". Milićević je ocenio da je opozicija "u očajanju zbog velikog… »
Palma: Deo opozicije u Srbiji je politička pešadija Mila Đukanovića!
Kurir 05.01.2020
"Današnji napadi na ministra spoljnih poslova Srbije Ivicu Dačića, od strane dela opozicije u Srbiji, još jedan su dokaz da je taj deo opozicije zapravo opozicija Srbiji i srpskom narodu. Zoran Lutovac, bivši ambasador Srbije u Crnoj Gori, od 2008. do… »
Lutovac: Građani se u Crnoj Gori okupljaju da brane ljudska prava i identitet
Danas 04.01.2020
Predsednik Demokratske stranke (DS) i bivši ambasador Srbije u Crnoj Gori Zoran Lutovac izjavio je da razlog zbog kojeg se okupljaju gradjani Crne Gore nije crkvena imovina već odbrana ljduskih prava i identiteta. Naveo je i da nisu vlasti suverene nego… »
Vesti dana »
Fon der Lajen i Košta posle sastanka s Vučićem: Želimo da vidimo demokratsku Srbiju u EU
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Zelenski traži od Amerike: Ne vršite pritisak na nas oko izbora, to nam sada nije potrebno
Kurir pre 7 minutajoš 1 povezana
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 2 satajoš 2 povezane





