Povezane vesti

Godinama sam meta Udbe u Crnoj Gori! Davidovića maltretirali na granici: Znam ko stoji iza ovoga, ali nisu me uplašili!

Godinama sam meta Udbe u Crnoj Gori! Davidovića maltretirali na granici: Znam ko stoji iza ovoga, ali nisu me uplašili!

Kurir 08.01.2020
Godinama sam meta Udbe i njenih pratilaca u Crnoj Gori i ovo novo maltretiranje za mene nije ništa novo. Više od dva sata sam bez razloga zadržavan na graničnom prelazu Ilino brdo kada sam nameravao da pređem administrativnu među i kročim nogom u… »
"Godinama sam meta Udbe, ponašaju se prema meni kao da sam lice sa poternice": Miodrag Daka Davidović za „Novosti“ o…

"Godinama sam meta Udbe, ponašaju se prema meni kao da sam lice sa poternice": Miodrag Daka Davidović za „Novosti“ o…

Večernje novosti 07.01.2020
Dugotrajnim pretresom vozila policija je pokušala da me isprovocira ne bih li dao povoda da reaguju. Naravno da u tome nisu uspeli - kaže Miodrag Davidović. -GODINAMA sam meta Udbe i njenih pratilaca u Crnoj Gori i ovo novo maltretiranje za mene nije… »
Daka Davidović maltretiran na granici: Crnogorska policija ga dva puta pretresala “po naredbi”, ali ni to nije bilo…

Daka Davidović maltretiran na granici: Crnogorska policija ga dva puta pretresala “po naredbi”, ali ni to nije bilo…

Večernje novosti 07.01.2020
Izvor iz obezbeđenja Davidovića kaže da su policajci u civilu, bez imalo skrivanja, u konstantnoj pratnji Davidovića. Miodrag Daka Davidović, poznati nikšićki privrednik, od ulaska u Crnu Goru pre par dana, je podvrgnut stalnoj policijskoj torturi… »

Vesti dana »