Povezane vesti

Vučić: Izbori 19. ili 26. aprila

Vučić: Izbori 19. ili 26. aprila

RTS 17.01.2020
Parlamentarni izbori u Srbiji biće održani 19. ili 26. aprila, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. Vučić je, gostujući na TV Prva, upitan kada izlazimo na birališta, odgovorio: "Ili 19. ili 26. aprila. Verovatnije 26. aprila". Rekao je da će… »
Vučić najavio "ogromne promene" u Vladi Srbije

Vučić najavio "ogromne promene" u Vladi Srbije

N1 Info 17.01.2020
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je da će izbori biti održani 19. ili 26. aprila. On je dodao da će 60 odsto lista na lokalu voditi drugi ljudi u odnosu na protekle četiri godine i najavio "ogromne… »
Vučić najavio „ogromne promene“ u Vladi Srbije, izbori 19. ili 26. aprila

Vučić najavio „ogromne promene“ u Vladi Srbije, izbori 19. ili 26. aprila

Danas 17.01.2020
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da će izbori biti održani 19. ili 26. aprila. Rekao je da će 60 odsto lista na lokalu voditi drugi ljudi u odnosu na protekle četiri godine i najavio… »
Vučić o zagađenju: Situacija bila gora kad sam ja bio dete

Vučić o zagađenju: Situacija bila gora kad sam ja bio dete

Beta 17.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će na izborima na proleće više od 60 odsto lista na lokalu voditi drugi ljudi u odnosu na pre četiri godine, dodajući da se radi o "velikoj promeni rukovodećih kadrova u Srbiji", budući da je… »
Vučić: Ne svađam se sa Fajon, već štitim interese Srbije! Ona ne primećuje koliko su ugrožena prava Srba u Sloveniji!

Vučić: Ne svađam se sa Fajon, već štitim interese Srbije! Ona ne primećuje koliko su ugrožena prava Srba u Sloveniji!

Kurir 17.01.2020
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da nema nikakav problem sa evroparlamentarcem Tanjom Fajon, izuzev što ona ne primećuje koliko su ugrožena prava Srba u Sloveniji. Vučić je, u jutarnjem programu TV Prva, na konstataciju… »

Vesti dana »