Povezane vesti

Nikola Orozović zbog Miljane pobegao iz Zadruge?! Haos u izolaciji (video)

Nikola Orozović zbog Miljane pobegao iz Zadruge?! Haos u izolaciji (video)

Alo 17.01.2020
Hoće da je se otarasi. Maja Marinković i Miljana Kulić su se dogovorile da se našale sa Nikolom Orozovićem, ali nisu ni slutile kolike razmere će to poprimiti. Miljana je insistirala da njih dvoje popričaju o njenim emocijama, dok Maja nije želela… »
Prvi interviju Dalile Dragojević nakon napuštanja Zadruge: "Pokradena sam, ali ovo nisam mogla da podnesem"

Prvi interviju Dalile Dragojević nakon napuštanja Zadruge: "Pokradena sam, ali ovo nisam mogla da podnesem"

Alo 17.01.2020
Vređali su je. Bivša rijaliti učesnica koja je sa suprugom Dejanom napustila šou-priča šta je sve preživela u Šimanovcima i da li su tačni navodi da je zaljubljena u Stefana Karića. Snimak toka operacije Sanje Stanković - razjapljena usta… »
David Dragojević krenuo put Šimanovaca! Ana ne sluti šta je očekuje kroz par sati (video)

David Dragojević krenuo put Šimanovaca! Ana ne sluti šta je očekuje kroz par sati (video)

Alo 17.01.2020
Spremio joj veliko iznenađenje. David Dragojević odlučio je da iznenadi svoju izabranicu i verenicu Anu Korać, pa je krenuo put Šimanovaca kako bi priredio iznenađenje za zadrugarku. Snimak toka operacije Sanje Stanković - razjapljena usta… »
Jelena Krunić iznela prljav veš zadrugarki: "Međusobno menjaju korišćene tampone i uloške"

Jelena Krunić iznela prljav veš zadrugarki: "Međusobno menjaju korišćene tampone i uloške"

Alo 17.01.2020
Haos. Kada se radi o čistoći u rijalitiju "Zadruga", situacija nikako nije na zavidnom nivou, čak naprotiv. Koliko god se pojedinci trudili, isto toliko ostali prljaju, bez namere da nekada počiste za sobom, a naravno ne misleći o potencijalnim… »
Luna otkrila da li je u vezi sa Markom! Jednom rečju prekinula nagađanja

Luna otkrila da li je u vezi sa Markom! Jednom rečju prekinula nagađanja

Alo 17.01.2020
Fanovi ih mole da se pomire. U medijima se tokom večeri pojavila informacija da su se Luna Đogani i Marko Miljković pomirili, te da se tajno viđaju u stanu Gagija Đoganija na Vidikovcu. Snimak toka operacije Sanje Stanković - razjapljena usta… »
Katarina Živković progovorila o vezi sa Edisom Fetićem: Upoznali smo se na mom nastupu u Novom Pazaru

Katarina Živković progovorila o vezi sa Edisom Fetićem: Upoznali smo se na mom nastupu u Novom Pazaru

Alo 17.01.2020
Istina ili ne? Zorica Marković otkrila je da je Edis Fetić imao aferu sa Katarinom Živković, a sada se oglasila i pevačica. Ona kaže da priče nisu istinite, a onda je objasnila kako zna Fetić, kog prati i na društvenim mrežama. Snimak toka… »
Fetić reagovao zbog glasina o vezi sa Katarinom Živković pa sve priznao: Dragana Mitar skočila pa "oplela" po Zilhi…

Fetić reagovao zbog glasina o vezi sa Katarinom Živković pa sve priznao: Dragana Mitar skočila pa "oplela" po Zilhi…

Alo 17.01.2020
Miljana mu očitala lekciju za ceo život! I ovog popodneva je Veliki šef za sve zadrugare organizovao još jednu emisiju ,,Gledanje snimaka", a voditelj Milan Milošević stigao je u Belu kuću ushićen zbog toga što će zasigurno biti još… »
Luna Đogani u suzama iznela sve detalje o raskidu sa Markom Miljkovićem: "Blokirao me svuda!" (video)

Luna Đogani u suzama iznela sve detalje o raskidu sa Markom Miljkovićem: "Blokirao me svuda!" (video)

Alo 17.01.2020
Emotivna ispovest pevačice za portal Alo.rs! Ekipa portala Alo.rs ugostila je pevačicu i pobednicu "Zadruge 2" Lunu Đogani, a tom prilikom sa mladom zvedom pričali smo o brojnim temama. Pored uspešne karijere koju gradi i pesama koje su za kratko… »
Miljana i Iva zaratile: "Ja sam tu da podsećam gledaoce ko si ti!" (video)

Miljana i Iva zaratile: "Ja sam tu da podsećam gledaoce ko si ti!" (video)

Alo 17.01.2020
Oštro! Odmah nakon što je voditelj Milan Milošević najavio reklame, Miljana Kulić i Iva Grgurić ušle su u žestoku raspravu zbog koje se tresla "Zadruga". Naime, Kulićeva je nastavila da je provocira na račun njene prošlosti, pa spomenula nešto… »
Zadrugari gledali šta su Orozović i Miljana radili u izolaciji, on sve morao da prizna! (video)

Zadrugari gledali šta su Orozović i Miljana radili u izolaciji, on sve morao da prizna! (video)

Alo 17.01.2020
Kulićeva mudro ćutala. Zadrugari su imali priliku da se konačno uvere u to šta Miljana Kulić i Nikola Orozović rade u izolaciji i kako provode vreme sami daleko od svih takmičara. Oboje su negirali da među njima postoje emocije, a Nikola je… »

Vesti dana »