Povezane vesti

Hari prvi put od povlačenja: Jako sam tužan što je došlo do ovoga

Hari prvi put od povlačenja: Jako sam tužan što je došlo do ovoga

N1 Info 20.01.2020
Prvi put od kada je objavljeno da se princ Hari i njegova supruga Megan povlače sa dužnosti viših članova kraljevske porodice, bivši princ sada vojvoda od Saseksa, obratio se javnostu. Izvor: Agencije U međuvremenu, britanski mediji pišu da je… »
Harijev emotivni govor: U prvom javnom obraćanju britanski princ rekao da "nije imao izbora nego da napusti Veliku Britaniju"…

Harijev emotivni govor: U prvom javnom obraćanju britanski princ rekao da "nije imao izbora nego da napusti Veliku Britaniju"…

Blic 20.01.2020
Britanski princ Hari pomenuo je svoju majku princezu Dajanu dva puta tokom emotivnog obraćanja nakon odluke da se on i njegova supruga Megan Markl povuku sa kraljevskih dužnosti. Hari je rekao da nije imao izbora nego da napusti Veliku Britaniju i ode… »
Hari i Megan: Ne postoji druga opcija osim da se povučemo

Hari i Megan: Ne postoji druga opcija osim da se povučemo

Radio 021 20.01.2020
Princ kaže da su Megan i on želeli da nastave da služe kraljici, ali da „to nije bilo moguće". Getty Images Princ Hari je održao govor u nedelju uveče Vojvoda od Saseksa je saopštio da će „zakoračiti u nepoznato" i odstupiti sa funkcije… »
Šta su sada Hari i Megan? Titule “kraljevska visočanstva” više neće koristiti, a uz odluku da napuste porodicu ide i…

Šta su sada Hari i Megan? Titule “kraljevska visočanstva” više neće koristiti, a uz odluku da napuste porodicu ide i…

Blic 20.01.2020
Jedno od glavnih pitanja nakon najave princa Harija i Megan Markl da se povlače sa dužnosti viših članova britanske kraljevske porodice ticalo se njihovih titula. Da li će ostati njegovo i njeno kraljevsko visočanstvo? Šta je sa vojvodom i… »
Princ Hari rekao da sa tugom napušta kraljevske dužnosti

Princ Hari rekao da sa tugom napušta kraljevske dužnosti

Novi magazin 20.01.2020
Britanski princ Hari rekao je da sa "velikom tugom" napušta poziciju radnog člana kraljevske porodice u dogovoru sa kraljicom Elizabetom, ali da nije imao drugog izbora. "Odluka koju sam doneo u ime svoju suprugu i mebe nije bila olako doneta" već… »
Princ Hari rekao da sa tugom napušta kraljevske dužnosti

Princ Hari rekao da sa tugom napušta kraljevske dužnosti

Slobodna Evropa 20.01.2020
Britanski princ Hari rekao je da sa "velikom tugom" napušta poziciju radnog člana kraljevske porodice u dogovoru sa kraljicom Elizabetom, ali da nije imao drugog izbora, javlja AFP. "Odluka koju sam doneo u ime svoje supruge i mene nije bila olako… »
Emotivan govor princa harija: Velika Britanija je moja domovina i mesto koje volim, to se neće nikada promeniti! (video)

Emotivan govor princa harija: Velika Britanija je moja domovina i mesto koje volim, to se neće nikada promeniti! (video)

Kurir 20.01.2020
Princ Hari, vojvoda od Saseksa, izrazio je "veliku tugu" u nedelju uveče tokom prvog javnog obraćanja otkako je Bakingemska palata najavila da će se on i njegova supruga Megan odreći titula i neće predstavljati kraljicu kao članovi kraljevske… »
Hari je tužan i nije želeo ovakav kraj

Hari je tužan i nije želeo ovakav kraj

RTS 20.01.2020
Vojvoda od Saseksa, princ Hari, izgubio je zvanje „njegovo kraljevsko visočanstvo“ nakon objave da on i supruga žele da napuste kraljevske dužnosti. Izgleda da mladi princ ipak nije zadovoljan razvojem situacije i novim dogovorom sa kraljicom… »
Teško im je da se odreknu titula: Hari i Megan se i dalje potpisuju kao "kraljevska visočanstva"! (video)

Teško im je da se odreknu titula: Hari i Megan se i dalje potpisuju kao "kraljevska visočanstva"! (video)

Kurir 20.01.2020
Iako je juče objavljeno u zvaničnom saopštenju Bakingemske palate da se princ Hari i Megan Markl više se neće služiti svojim kraljevskim titulama niti će dobijati novac od kraljevske porodice, oni se toga još uvek ne pridržavaju. Naime, samo par… »
Princ Hari održao emotivan govor i objasnio zašto se povukao

Princ Hari održao emotivan govor i objasnio zašto se povukao

Telegraf 20.01.2020
Princ Hari objasnio da se povukao od porodice kako bi napravio korak napred. Princ Hari i njegova supruga Megan i zvanično se povlače iz kraljevskog života. Njihova odluka da vode nezavisniji život odjeknula je celim svetom, a vojvoda od Saseksa je… »
Emotivan govor: Princ Hari objasnio razloge napuštanja kraljevskih dužnosti

Emotivan govor: Princ Hari objasnio razloge napuštanja kraljevskih dužnosti

Blic 20.01.2020
Vest da se princ Hari i njegova supruga Megan povlače iz kraljevskog života i njihova odluka da vode nezavisniji život odjeknule su celim svetom. Vojvoda od Saseksa je na privatnoj dobrotvornoj večeri koja je održana večeras rekao da "ne postoji… »

Vesti dana »