Повезане вести
Парадокси у образовању: Стално се прича о реформи, а ничег се не дотичемо (ВИДЕО)
Данас 23.01.2020
Дебата "Србија 2030 - Који је наш пут?" Ако универзитет преживи тренд глобализације, више неће бити исти, рекао је јуче Владимир Костић, председник Српске академије наука и уметности (САНУ), на дебати „Образовање као кључни… »
Отпор академаца и политичке елите реформи образовања
Дневник 23.01.2020
БЕОГРАД: Образовање је од кључног значаја за земље као што је Србија, а доследна и озбиљна реформа образовног система није спроведена због отпора академске заједнице и недостатка политичке воље, оцењено је данас на дебати… »
Академска заједница разговарала о образовању у Србији 2030. године
Нова економија 23.01.2020
Више од 20 представника академске заједнице и јавног живота из различитих области учествовало је данас у дебати „Образовање као кључни ресурс будућности" која је одржана у Дому Вукове задужбине у Београду у организацији групе… »
Вести дана »
Ђедовић Хандановић: За 180.000 домаћинстава нижи рачуни за струју уз помоћ државе
Нова пре 39 минутајош 14 повезаних
Тепић (ССП): Власт планира удар на правосуђе да уклони трагове свог криминала
Бета пре 19 минутајош 11 повезаних
Литванија прогласила ванредно стање због балона за шверц из Белорусије
Н1 Инфо пре 33 минутајош 14 повезаних
Летос га нико није желео, а сада наставља трку са Јокићем: Вестбрук уписао нови трипл-дабл и још више одмакао нашем асу!
Хот спорт пре 2 сатајош 18 повезаних




