Povezane vesti

Boki 13 je ženske krpice zamenio kriminalom, a da li je ovo njegov naslednik? (foto)

Boki 13 je ženske krpice zamenio kriminalom, a da li je ovo njegov naslednik? (foto)

Alo 23.01.2020
Šta vi mislite o njoj? Učesnik rijalitija "Zadruga 3", Branislav Radonić Brendon ponovo je ušao u projekat TV Pink-a, ali ovoga puta odeven u ženske krpice. Kontorverzni momak iz Čente shvatio je da mu je njegovo predstavljanje kao ''Purpurno''… »
Miljana Kulić: "Kada nemam cigarete, samo što ku*ac ne popušim, a nekad ga i popušim!"

Miljana Kulić: "Kada nemam cigarete, samo što ku*ac ne popušim, a nekad ga i popušim!"

Alo 23.01.2020
"Šta ću kad sam navikla tako..." Kako je poznato, zadrugari često imaju problem zbog nedostatka cigareta, pa je Sofija upitala Kulićevu šta radi u trenutku kad joj zafale cigarete. - Pušim sve, sve mešam. Šta stignem, dohvatim, šta ću kad sam… »
Kristijan Golubović iz zatvora ulazi pravo u "Zadrugu 3"? Oglasio se i bivši učesnik "Parova" - dao novac i potvrdio! (foto)

Kristijan Golubović iz zatvora ulazi pravo u "Zadrugu 3"? Oglasio se i bivši učesnik "Parova" - dao novac i potvrdio! (foto)

Alo 23.01.2020
Hit u najavi! Ivan Mitrović Biza, poznat i kao "Don iz Kruševca", odnedavno tvrid da će dobiti priliku da ukrsti pesnice sa Kristijanom Golubovićem. Biza već godinama unazad pokušava da organizuje meč protiv Golubovića, a ovoga puta je Kristijan… »
Vladimir Tomović brutalno o bivšoj: Mina će završiti na smetlištu

Vladimir Tomović brutalno o bivšoj: Mina će završiti na smetlištu

Alo 23.01.2020
Okrutno! Vladimir Tomović kao bivši učesnik "Zadruge 3" i učesnik "Zadruge 2" bez dlake na jeziku progovorio o odnosima koje je imao tokom njegovog učešća u rijaliti programu. U "Zadruzi 2" Vladimir je bio u emotivnom odnosu sa starletom Stanijom… »
"Ona je promašaj društva, završiće na smetlištu!" Tomović žestoko o Mini nakon što ga je izdala

"Ona je promašaj društva, završiće na smetlištu!" Tomović žestoko o Mini nakon što ga je izdala

Telegraf 23.01.2020
- Ja sam želeo samo da ona bude bolji čovek, ali izgleda je to nemoguće - kaže Tomović. Diskvalifikovani učesnik "Zadruge 3", Vladimir Tomović bez dlake na jeziku progovorio o Mini Vrbaški sa kojom je tokom boravka u Beloj kući imao neobičan… »

Vesti dana »