Povezane vesti

Rutina šampiona

Rutina šampiona

Vesti online 24.01.2020
Novak Đoković savladao Japanca Jošihita Nošioku u trećem kolu Australija opena sa 6:3, 6:2, 6:2. Bez ikakvih problema, opet s neuobičajeno velikim brojem as-poena (17), uz pouzdan servis, sedmostruki pobednik u Melburnu otišao je osminu finala… »
Ništa od srpskog derbija: Švarcman čeka Novaka, Lajoviću ukraden set za povratak u meč!

Ništa od srpskog derbija: Švarcman čeka Novaka, Lajoviću ukraden set za povratak u meč!

Telegraf 24.01.2020
Lajović se probudio u 3. setu, ali prekasno, uz jedan sudijski kiks. Dušan Lajović protiv Dijega Švarcmana odigrao je meč 3. kola Australijan Opena, nije uspeo da dođe do iznenađenja - 6:2, 6:3, 7:6 (7). Pobednik duela ide na megdan Novaku… »
Novaku je 3. kolo samo lakši trening, deklasirao je Japanca za osminu finala Australijan Opena!

Novaku je 3. kolo samo lakši trening, deklasirao je Japanca za osminu finala Australijan Opena!

Telegraf 24.01.2020
Novak je posle Ita dobio lagan zadatak da izbaci još jednog Japanca! Novak Đoković deklasirao je Jošihita Nišioku u borbi za osminu finala Australijan Opena, bio je nemilosrdan sa 6:3, 6:3, 6:2! Sedmostruki prvak Melburna juriša na novu krunu, brani… »
Milman protiv federera nije birao sredstva: Australijanac se poslužio baš prljavim trikom, čeka se moguća kazna /video/

Milman protiv federera nije birao sredstva: Australijanac se poslužio baš prljavim trikom, čeka se moguća kazna /video/

Sportal blic 24.01.2020
Rodžer Federer savladao je Džona Milmana u dramatičnom meču u kojem je bio primoran da igra pet setova. Švajcarac je savladao Australijanca sa 3:2 (4:6, 7:6, 6:4, 6:4, 7:6), a tokom meča domaći igrač je Švajcarcu uspeo da "oduzme" dva seta, ali i… »
Posle Federerovog maratonskog meča svi pričaju o - Mirki!

Posle Federerovog maratonskog meča svi pričaju o - Mirki!

Sportske.net 24.01.2020
Četiri sata i sedanm minuta trajala je drama na terenu, Mirki nije bilo nimalo lako u loži. Znatno teže nego što se očekivalo, Rodžer Federer se plasirao u osminu finala Australijan opena. On je danas posle prave drame u pet setova savladao… »
Federer posle drame: Bogu hvala što se igra super taj-brejk

Federer posle drame: Bogu hvala što se igra super taj-brejk

Mozzart sport 24.01.2020
Možda je presudila i sreća, priznao Švajcarac. Dva poena delila su Džona Milmana od najvećeg iznenađenja Australijan opena 2020. godine. Imao je Australijanac na konopcima Rodžera Federera, ali ruke je zadrhtala. A, veliki šampioni, kakav Federer… »
Mirka “kao na iglama” pratila Federerovo mučenje protiv Milmana, posle meča mu napravila romantičan doček ispred…

Mirka “kao na iglama” pratila Federerovo mučenje protiv Milmana, posle meča mu napravila romantičan doček ispred…

Večernje novosti 24.01.2020
Australijanca je dobrom partijom, pored Federera, namučio i njegovu suprugu, koja je emotivno je preživljavala svaki poen. Nekada najbolji teniser sveta Rodžer Federer teško mukom nastavio je takmičenje na Australijan openu. U trećem kolu prvog… »
Federer izbegao debakl: Australijanac nije izdržao u dramatičnom taj-brejku petog seta

Federer izbegao debakl: Australijanac nije izdržao u dramatičnom taj-brejku petog seta

Večernje novosti 24.01.2020
Pet setova, meč pun preokreta i taj-brejk za infarkt samo su prvi utisci meča Švajcarca i domaćeg igraća u trećem kolu Australian opena. Neverovatna drama na poslednjem meču 5. dana Australian opena. Rodžer Federer je bio pred ispadanjem, ali je… »
Američka tinejdžerka eliminisala šampionku Australijan Opena

Američka tinejdžerka eliminisala šampionku Australijan Opena

Politika 24.01.2020
Američka teniserka Kori Gof ostvarila je plasman u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije pošto je danas pobedila Japanku Naomi Osaku sa 2:0 (6:3, 6:4). Meč je trajao sat vremena i osam minuta. Početak prvog seta doneo je izjednačenu igru obe… »
Rodžer bio nadomak ispadanja, pa uzeo 6 poena zaredom!

Rodžer bio nadomak ispadanja, pa uzeo 6 poena zaredom!

N1 Info 24.01.2020
Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u osminu finala Australijan opena pobedom protiv Džona Milmana, posle velikog preokreta u super taj brejku. Šestrostruki osvajač Slema u Melburnu bio je na pragu ispadanja u trećem kolu. Milman je u… »
Preko trnja do osmine finala: Federer se jedva izborio sa Milmanom

Preko trnja do osmine finala: Federer se jedva izborio sa Milmanom

Mozzart sport 24.01.2020
Švajcarac sprečio prekret i novu senzaciju Australijanca i plasirao se u drugu sedmicu prvog grend slema sezone nakon četiri sata i pet setova paklenog duela. Kakav meč su odigrali Rodžer Federer i Džon Milman! Možda ne toliko kvaliteten, koliko… »
Đoković u osmini finala Australijan opena

Đoković u osmini finala Australijan opena

Politika 24.01.2020
Jedan od mojih najboljih mečeva kada je u pitanju servis, kaže Novak Đoković. Srpski teniser ostvario je plasman u osminu finala Otvorenog prvenstva Australije pošto je danas pobedio Japanca Jošihita Nošioka sa 3:0 (6:3, 6:2, 6:2). Meč je trajao… »
Crn dan za favorite u Melburnu! Ispala šampionka, Raonić počistio ludu glavu tenisa i učinio uslugu Đokoviću!

Crn dan za favorite u Melburnu! Ispala šampionka, Raonić počistio ludu glavu tenisa i učinio uslugu Đokoviću!

Sportal blic 24.01.2020
U kratkom razmaku eliminisani su veliki favoriti u mečevima muške i ženske konferencije, ispala je aktuelna prvakinja Naomi Osaka, kao i šesti teniser sveta Stefanos Cicipas. Osaku je porazila Koko Gag sa 6:3, 6:4, dok je u duelu Miloša Raonića i… »
Federer se vratio iz mrtvih! Švajcarac poslednjim atomom snage porazio Milmana - 10:8 u taj-brejku petog seta! Mirka jedva…

Federer se vratio iz mrtvih! Švajcarac poslednjim atomom snage porazio Milmana - 10:8 u taj-brejku petog seta! Mirka jedva…

Sportal blic 24.01.2020
Čim je izgubio prvi set na Australijan openu, ozbiljnu dramu je priredio Rodžer Federer koji je na kraju uspeo da savlada Džona Milmana sa 4:6, 7:6 (5), 6:4, 4:6, 7:6 (2). Odlično je počeo iskusni Australijanac, umalo poveo sa 2:0 u setovima, ali se… »
Đoković se ekspresno plasirao u četvrto kolo Australijan opena

Đoković se ekspresno plasirao u četvrto kolo Australijan opena

Sputnik 24.01.2020
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrto kolo Australijan opena, pobedom nad Japancem Jošihitom Nišiokom sa 3:0 (6:3, 6:2, 6:2). Ekspresno, za manje od sat i po. Brže se završilo nego što je počelo. Posle dve lake pobede u… »
To nije tenis, to je poezija! Novak Đoković gazi u Melburnu, igrao je nestvarno dobro! /video/

To nije tenis, to je poezija! Novak Đoković gazi u Melburnu, igrao je nestvarno dobro! /video/

Sportal blic 24.01.2020
Kakva moć! Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u 4. kolo Australijan opena, savršenom igrom. je na “Rod Lejver” areni deklasirao Japanca Jošihitu Nišioku sa 3:0 (6:3, 6:2, 6:2) za samo 85 minuta! Protivnik Đokovića u narednom… »
AO: Đoković ponovo ekspresno ‘nokautirao’ Japanca, ali u osmini finala neće na Lajovića

AO: Đoković ponovo ekspresno ‘nokautirao’ Japanca, ali u osmini finala neće na Lajovića

Hot sport 24.01.2020
Polovičan u činak jutros srpskih tenisera na Australijan openu, pobeda i poraz za odlaganje mogućeg derbija. Novak je ove sezone na Australijan openu antibiotik za Japance. Naš as je u prethodnom kolu za sat i po vremena sa terena počistio Itoa, da… »
Đoković o Ivaniševiću: Bio mi je idol u mladosti, danas mi iz boksa šalje posebnu energiju

Đoković o Ivaniševiću: Bio mi je idol u mladosti, danas mi iz boksa šalje posebnu energiju

Večernje novosti 24.01.2020
U Pilićevoj akademiji u Nemačkoj 2001. udario sam nekoliko loptica sa Goranom i to je za mene bilo ostvarenje snova, rekao je Novak. Drugi reket sveta i najbolji teniser Srbije Novak Đoković iz kola u kolo je sve bolji na putu ka odbrani titule. Na… »
Novak ide dalje, sledi ozbiljan test: Japancu samo jedna brejk šansa!

Novak ide dalje, sledi ozbiljan test: Japancu samo jedna brejk šansa!

Mondo 24.01.2020
Za razliku od Tatsume Ita, njegov zemljak Jošihito Nišioka stigao je u poslednjem gemu bar do šanse za brejk. Za razliku od Tatsume Ita, njegov zemljak Jošihito Nišioka stigao je u poslednjem gemu bar do šanse za brejk. Ne i više od toga u duelu sa… »
Novak ponovo sipao munje iz servisa, Lajovićev dupli oproštaj od Melburna

Novak ponovo sipao munje iz servisa, Lajovićev dupli oproštaj od Melburna

Mozzart sport 24.01.2020
Đoković završio posao za 85 minuta, Švarcman preko drugog reketa Srbije do prvog. Duci i Čačić poraženi u dublu, Nina Stojanović bolja od Aleksandre Krunić u prvom kolu ženskih parova. Srpski tenis će se ponovo, po ko zna koji put na najvećim… »
Švarcman izbacio Lajovića i naleteo na Đokovića

Švarcman izbacio Lajovića i naleteo na Đokovića

Večernje novosti 24.01.2020
Argentinac je za dva sata i 16 minuta savladao Dušana Lajovića sa 3:0. Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je u trećem kolu Otvorenog prvenstva Australije, pošto je u noći između četvrtka i petka poražen od Argentinca Dijega Švarcmana sa… »
Đoković video Ivaniševića u boksu, a onda je: Počeo... "Ja sam iz Srbije, on iz Hrvatske - gotovo istih kultura! Ovo je…

Đoković video Ivaniševića u boksu, a onda je: Počeo... "Ja sam iz Srbije, on iz Hrvatske - gotovo istih kultura! Ovo je…

Sportal blic 24.01.2020
Novak Đoković je ekspresno trijumfovao u trećem kolu Australijan opena protiv Japanca Nišioke, a nakon meča je servis apostrofirao kao jedan od ključnih faktora. Sem toga, dosta je priče bilo i o koji je pratio Đokovićev duel u Melburnu i bodrio… »
Đoković 50. put u osmini finala nekog Gren Slema

Đoković 50. put u osmini finala nekog Gren Slema

N1 Info 24.01.2020
Nakon Tatsuma Ita, Novak Đoković je eliminisao jednog Japanca na Austalijan Openu, ovaj put reč je o Jošihitu Nišioki. Bilo je 3:0 za sedmostukog osvajača Australijan Opena, u meču koji je trajao nešto manje od sat i po vremena. On će u 4. kolu… »
Znam samo Nišioku: Švarcman šmekerskom forom najavio duel sa Đokovićem!

Znam samo Nišioku: Švarcman šmekerskom forom najavio duel sa Đokovićem!

Telegraf 24.01.2020
Našalio se Argentinac na svoj račun. Dijego Švarcman pobedio je Dušana Lajovića u 3. kolu Australijan Opena, pa u novoj rundi čeka Nišioku ili Đokovića. Naravno, svi očekuju da Novak bude protivnik, pa se zaorio stadion smehom kada mu je… »

Vesti dana »