Povezane vesti

Matić naoštren da se izbori za minutažu u Partizanu: Ne bojim se konkurencije, pokazaću zašto sam ovde

Matić naoštren da se izbori za minutažu u Partizanu: Ne bojim se konkurencije, pokazaću zašto sam ovde

Večernje novosti 25.01.2020
Siguran sam u kaznenom prostoru, napadam loptu. U najboljim sam godinama i ovo je možda i idealan trenutak da napadač dođe u Humsku - kaže Bojan. KRENUO je ka Beleku kao fudbaler Vojvodine, a u njega stigao kao novi prvotimac Partizana. Iskusni… »
Plaćen 120.000 evra - Milošević: Matić iskusniji od Sadika, poseduje druge kvalitete

Plaćen 120.000 evra - Milošević: Matić iskusniji od Sadika, poseduje druge kvalitete

Sportski žurnal 25.01.2020
Drago mi je što sam došao – istakao napadač pošto se priključio Miloševićevoj četi. Fudbal piše drame: Bojan Matić je juče ujutro u Antaliju krenuo u trenerci Vojvodine i uveče fotografisao se u opremi Partizana! Da, špic Novosađana je u… »
Matić stigao među crno-bele: Nisam mislio da će tako da se desi

Matić stigao među crno-bele: Nisam mislio da će tako da se desi

Večernje novosti 24.01.2020
Novi napadač Partizana zadužio je dres Partizana sa brojem 91: Nisam baš mogao da pretpostavim, ali nedelju i po dana postoje spekulacije iz kluba iz Humske. U ISTANBULU, na presedanju ka Antaliji fudbaler Vojvodine Bojan Matić (28) saznao je da su… »

Vesti dana »