Povezane vesti

David podržava Koraćevu u nečem mnogo gorem od prostitucije?!

David podržava Koraćevu u nečem mnogo gorem od prostitucije?!

Alo 27.01.2020
Ona manipuliše njime?! Karađorđe Subotić je izazvao lavinu reakcija poslednjim intervjuom u kom je otkrio da, osim njega, u "Zadrugu 3" ulazi i njegova ćerka Aleksandra Subotić. Pored toga, nekadašnji zadrugar je istakao da je David Dragojević… »
Vrele scene Ane i Davida u tuš-kabini: Intimni delovi u krupnom kadru (VIDEO 18+)

Vrele scene Ane i Davida u tuš-kabini: Intimni delovi u krupnom kadru (VIDEO 18+)

Alo 27.01.2020
Ne prestaju da intrigiraju! Ana Korać i David Dragojević u toku noći završili su u tuš kabini. Njih dvoje su u tim trenucima bili potpuno goli, pa su gledaocima pokazali svoja obnažena tela. Dalila i Dejan do detalja otkrili šta su radili u prvim… »
Miljana rešila da povrati Zolu svojim specijalitetom: "Ako mi kažeš da ti se puši, ja ću da ti dam!"

Miljana rešila da povrati Zolu svojim specijalitetom: "Ako mi kažeš da ti se puši, ja ću da ti dam!"

Alo 27.01.2020
Bilo je zanimljivo. Rano jutros Miljana Kulić je rešila da se ponovo zbliži sa svojim bivšim verenikom Lazarom Čolićem Zolom. Ušla je u pab i počela da mu nudi specijalitet koji je napravila baš za njega. Iako joj je njena majka Marija Kulić… »
Otkrivena najmračnija tajna Mirka Gavrića! O ovome niko nikad nije pričao "Videla sam ga u jednom hotelu sa..." (VIDEO)

Otkrivena najmračnija tajna Mirka Gavrića! O ovome niko nikad nije pričao "Videla sam ga u jednom hotelu sa..." (VIDEO)

Alo 27.01.2020
Zadrugarka iznela sve do detalja. Zadrugarka Jelena Pešić imala je zadatak da otkrije tajne zadrugara, kako bi dobila vrednu nagradu od strane Drveta mudorsti. Pešićeva je otkrila mračnu tajnu Mirka Gavrića, da je sa jednim muškarcem ulazio u… »
Mensur Davidu podmetnuo nogu, a ovaj se prostr'o k'o pokošen! (VIDEO)

Mensur Davidu podmetnuo nogu, a ovaj se prostr'o k'o pokošen! (VIDEO)

Alo 27.01.2020
Izvinio se. Nakon što je stiglo pismo Velikog šefa da je prodavnica otvorena, zadrugari su se trkali ko će prvi stići u kupovinu. Dalila i Dejan do detalja otkrili šta su radili u prvim satima po bekstvu iz "Zadruge 3" (VIDEO) 29.01.2020. 11:00 David… »
Tara Simov beži iz Zadruge: Popela se na pod, lomi stakla, uznemirujuće! (VIDEO)

Tara Simov beži iz Zadruge: Popela se na pod, lomi stakla, uznemirujuće! (VIDEO)

Alo 27.01.2020
Užas. Tara Simov je sinoć pokušala da pobegne iz "Zadruge", nakon što je njen dečko Mateja Matijević, raskinuo sa njom. Naime, ona je otišla u ekonomsko dvorište i popela se na krov, a kada je videla da ne može odatle pobeći, sišla je i otišla… »
Ovo je nova dadilja malog Željka: Obmotana od glave do pete šunja se po Zadruzi! (VIDEO)

Ovo je nova dadilja malog Željka: Obmotana od glave do pete šunja se po Zadruzi! (VIDEO)

Alo 27.01.2020
Srećno joj bilo. Večeras, dok je Mina Vrbaški trčala ka pabu da se pomiri sa Mensurom, jer je naručila pesmu za njih, neočekivano se pojavila u kadru dadilja malog Željka Kulića. Naime, ona se našla u dvorištu, šetajući malog Željka, obmotana… »

Vesti dana »