Povezane vesti
„Kukuriku“ politika nema izglede na uspeh: Grenelova ponuda deluje kao jeftin skeč
Večernje novosti 27.01.2020
Šta očekuju od nas? Da ponizimo sve te male, ponosne zemlje, koje su povukle odluku o priznavanju lažne države Kosovo. Da priznamo da smo sami krivi za sulude takse... Petlovi koji prerano zakukuriču obično završe u loncu, kaže stara izreka. Sva je… »
Beograd nastavlja lobiranje i ako Priština ukine takse: Kakve su političke pozicije dve strane uoči razgovora o železnici
Večernje novosti 27.01.2020
Čvrsti stavovi uoči današnjih razgovora Beograda i Prištine o obnovi železničkog saobraćaja. Naš uslov je da se Albanci obavežu da neće voditi nove akcije za priznavanje Kosova. BEOGRAD ima dva uslova za eventualnu obustavu lobiranja za povlačenje… »
Vesti dana »
U Srbiji će u narednih 5 dana svi imati osećaj da je mnogo hladnije nego što jeste – evo zbog čega
Nova pre 19 minutajoš 8 povezanih
Janik i Karlos su na drugom nivou, ali mogu da ih pobedim: Pa četvrti sam na svetu, zašto bih razmišljao o penziji?!
Hot sport pre 9 minutajoš 10 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA: Privremeni prekid vatre zbog popravke u nuklearki Zaporožje
RTV pre 40 minutajoš 6 povezanih
Studentski protest danas u Novom Sadu, Radio 021 donosi detalje
Glas Šumadije pre 29 minutajoš 1 povezana
Rukometaši danas igraju presudan meč na Evropskom prvenstvu: Evo kako možemo da ispadnemo posle dve utakmice
Telegraf pre 54 minutajoš 8 povezanih

