Povezane vesti

"Radite šta hoćete, ali ja idem u litiju": Milogorci pretili policajcu Iliji suspenzijom zato što brani svetinje, a on je…

"Radite šta hoćete, ali ja idem u litiju": Milogorci pretili policajcu Iliji suspenzijom zato što brani svetinje, a on je…

Pravda 31.01.2020
Policajac Ilija Zeković predvodio je u četvrtak uveče litiju u Baru. Njemu je prećeno da će ostati bez posla ukoliko nastavi da ide na litije, ali to ga nije uplašilo. - Večeras u Baru. Glavni Krst je nosio aktivni policajac barske policije Ilija… »
"Radite šta hoćete, ja idem u litiju": Policajcu Iliji pretili suspenzijom zato što sa porodicom ide da brani svetinje, ali…

"Radite šta hoćete, ja idem u litiju": Policajcu Iliji pretili suspenzijom zato što sa porodicom ide da brani svetinje, ali…

Večernje novosti 31.01.2020
Posle barskih vatrogasaca i jedan policajac je podržao narod. Policajac Ilija Zeković predvodio je u četvrtak uveče litiju u Baru. Njemu je prećeno da će ostati bez posla ukoliko nastavi da ide na litije, ali to ga nije uplašilo. - Večeras u Baru… »
Policajac predvodio litiju u Baru: Ovo je heroj koji je stao uz narod (foto)

Policajac predvodio litiju u Baru: Ovo je heroj koji je stao uz narod (foto)

Večernje novosti 30.01.2020
Posle barskih vatrogasaca i jedan policajac je podržao narod. BAR - Policajac Ilija Zeković predvodio je u četvrtak veče litiju u Baru. Zeković je, kako nezvanično saznajemo pripadnik Granične policije. Iz Granične policije, Regionalni centar Jug… »

Vesti dana »