Povezane vesti

Ovo je neviđeni okršaj dvoje ljubavnika: Edis krvnički udario Draganu Mitar! Urlali, batinali se, a onda...

Ovo je neviđeni okršaj dvoje ljubavnika: Edis krvnički udario Draganu Mitar! Urlali, batinali se, a onda...

Alo 31.01.2020
Užas. Povučen, tih, nekomunikativan, tako deluje učesnik Zadruge Edo Fetić, ali kako mnogi kažu takvi su najgori. To je pokazao kada je udario ljubavnicu i cimerku u rijalitiju Draganu Mitar. Nakon žestoke svađe Dragane Mitar i Edisa Fetića, par… »
Šopićka i Janjuš konačno uhvaćeni na delu dok su se ljubili: Kamere sve snimile, a evo i dokaza! (video)

Šopićka i Janjuš konačno uhvaćeni na delu dok su se ljubili: Kamere sve snimile, a evo i dokaza! (video)

Alo 31.01.2020
Probali su da se sakriju... Marko Janjušević Janjuš i Ivana Šopić imaju specifičnu vezu, koja se svodi na svađe, a reklo bi se da ona mnogo više juri s njim, nego obrnuto. Janjuš je, kao što je poznato, oženjen, a sličnu situaciju kao sada sa… »
Toliko su poznati u Srbiji, a nema šanse da pogodite ko stoji iza fotografije!

Toliko su poznati u Srbiji, a nema šanse da pogodite ko stoji iza fotografije!

Alo 31.01.2020
Preslatki su. Ovo je fotografija iz mlađih dana pogodite koga? Na slici su brat i sestra koji su bili učesnici Zadruge, doduše u različitim izdanjima iste. Upucan sin Suzane Perović 02.02.2020. 12:34 Otkrivamo: Devojka sa slike je ni manje ni više… »
Ispovest Nataše Radan nikog nije ostavila ravnodušnim! "Majka me se odrekla, a očuh me prijavio za porodično nasilje"

Ispovest Nataše Radan nikog nije ostavila ravnodušnim! "Majka me se odrekla, a očuh me prijavio za porodično nasilje"

Alo 31.01.2020
Napokon skupila hrabnost da sve ispriča. Zadrugari su imali priliku da pogledaju i video-prilog razgovora Nataše Radan i Stefana Karića u izolaciji, tokom kog mu se ona poveravala o svojoj životnoj priči. Nataša je pre nekoliko nedelja otvoreno… »
Bivša zadrugarka tužila bivšu cimerku! "Preko mene se nećeš prati"

Bivša zadrugarka tužila bivšu cimerku! "Preko mene se nećeš prati"

Alo 31.01.2020
Haos. Nakon izlaska iz „Zadruge“, u izjavi za portal srbijadanas.com, Marijana Zonjić je pominjala i bivšu zadrugarku Doroteu Jovanović. To se Dorotei nije uopšte svidelo i jasno je poručila Marijani šta može da očekuje. Bivša zadrugarka je… »
Mensurov brat prznao: Smeta nam njena prošlost, porodica Ajdarpašić neće Minu za snajku?!

Mensurov brat prznao: Smeta nam njena prošlost, porodica Ajdarpašić neće Minu za snajku?!

Alo 31.01.2020
Da li će im dati podršku? Sandro Ajdarpašić se oglasio pa prokomentarisao odnos između njegovog brata Mensura Ajdarpašica i Mine Vrbaški i otkrio da li njemu i porodici smeta njena prošlost. Mensur Ajdarpašić svojom emotivnom vezom sa Minom… »
Isplivao prvi snimak na kojem se jasno vidi poljubac u usta između Janjuša i Šopićeve!

Isplivao prvi snimak na kojem se jasno vidi poljubac u usta između Janjuša i Šopićeve!

Telegraf 31.01.2020
Janjuševa supruga na ovo, verovatno, neće pozitivno reagovati. Marko Janjušević Janjuš i Ivana Šopić imaju specifičan odnos, a iako je većiniukućana bilo jasno šta se dešava među njima, oni su do sada pričali da se ništa konkretno nije… »

Vesti dana »