Povezane vesti

Fetić otkrio šokantne detalje Majinog viđanja sa ministrom: Janjuš zanemeo! (video)

Fetić otkrio šokantne detalje Majinog viđanja sa ministrom: Janjuš zanemeo! (video)

Alo 01.02.2020
Ovo niko nije znao! Zadrugari Edis Fetić i Marko Janjušević Janjuš zbijali su šale na račun Maje Marinković, gde su počeli da je ispituju da li bi sa njima izlazila u grad kada napuste Zadrugu. Luna Đogani se oglasila povodom ulazka Marka… »
Glumica Anica Dobra krije muža od javnosti! Isplivala fotka - Isti je Gagi Đogani! (foto)

Glumica Anica Dobra krije muža od javnosti! Isplivala fotka - Isti je Gagi Đogani! (foto)

Alo 01.02.2020
Šok i neverica! Anica Dobra je na javnoj sceni Srbije prisutna tri decenije, ali o svoj porodici ne priča često. Ipak, poznato je da Anica uživa u srećnom braku već više od 20 godina i da ima ćerku Minu. Omiljena srpska glumica u skladnom je braku… »
Vladimir Tomović priznao: Ući ću u rijaliti, ali sada hoću da me publika izbaci, ne niko drugi!

Vladimir Tomović priznao: Ući ću u rijaliti, ali sada hoću da me publika izbaci, ne niko drugi!

Alo 01.02.2020
Smiren. Vladimir Tomović diskvalifikovan je iz Zadruge zbog okršaka sa Mensurom Ajdarpašićem. Mnogi su se pitali šta zaista stoji iza tog okršaja. Pisalo se da je u pitanju žena, okršaj u teretani, ali ništa od toga nije kompletna istina… »
Pitali Eda zašto finansijski nije pomogao Dragani kada je ostala bez novca: Odgovor je šokirao sve! (video)

Pitali Eda zašto finansijski nije pomogao Dragani kada je ostala bez novca: Odgovor je šokirao sve! (video)

Alo 01.02.2020
Zadrugari ga ispitivali. Edo Fetić bio je sinoć na meti svim takmičarima u "Zadruzi", a posebna rasprava povela se i o njegovim finansijama. Tokom "Igre istine", Milica Kemez postavila mu je škakljivo pitanje. Luna Đogani se oglasila povodom ulazka… »
Vest da će Dušica Jakovljević podneti tužbu protiv zadrugara odjeknula kao bomba, a ovo je prava istina! (foto)

Vest da će Dušica Jakovljević podneti tužbu protiv zadrugara odjeknula kao bomba, a ovo je prava istina! (foto)

Alo 01.02.2020
Više nema dileme! U medijima se pojavila vest da je Dušica Jakovljević odlučila da tuži pojedine takmičare rijalitija "Zadruga" zbog uvreda i pretnji, međutim ispostavilo se da to nije istina. Voditeljka popularnog TV formata se oglasila na… »
Bivši zadrugar zadobio je ozbiljne povrede, naprsla mu i koštana srž (foto)

Bivši zadrugar zadobio je ozbiljne povrede, naprsla mu i koštana srž (foto)

Alo 01.02.2020
Traži pomoć... Lazar Jeremić Jera je imao ozbiljne fizičke povrede zbog kojih je prvo potražio pomoć lekara, a potom i svojih pratilaca: - Rezultati su mi stigli... Pukli su mi prednji ukršteni, na levom kolenu. Na desnom, prednji ukršteni… »
Dragana Mitar nasrnula na Jelenu Pešić: "Skuplja zube po kolima dok mi ovde morališe...Smrdiš idi molim te okupaj se!"…

Dragana Mitar nasrnula na Jelenu Pešić: "Skuplja zube po kolima dok mi ovde morališe...Smrdiš idi molim te okupaj se!"…

Alo 01.02.2020
Razlog njihovog neslaganja zapravo Edis Fetić? Kako je Jelena Pešić prozvala Draganu Mitar da se pravi pametna, a da to nije, došlo je do žestoke svađe gde su svi posumnjali da je glavni razlog njihovog neslaganja zapravo Edis Fetić. Tako je… »
Jelena Krunić žestoko udarila na Marijanu Zonjić: "Ku*ijana malo manje šmrkanja s' ku*ca određenim pevačima"

Jelena Krunić žestoko udarila na Marijanu Zonjić: "Ku*ijana malo manje šmrkanja s' ku*ca određenim pevačima"

Alo 01.02.2020
Krunićeva nije birala reči. Iskrena ispovest Marijane Zonjić nakon diskvalifikacije iz "Zadruge" "prodrmala je kavez" i Jeleni Krunić. Ona je, naime, govoreći o čemu se radi između ostalog spomenula i Krunićevu, kojoj se to nimalo nije dopalo pa… »

Vesti dana »