Povezane vesti

Marko Miljković ušao u Zadrugu: Evo sa kim se nije pozdravio! Gagijeva reakcija će vas začuditi (VIDEO)

Marko Miljković ušao u Zadrugu: Evo sa kim se nije pozdravio! Gagijeva reakcija će vas začuditi (VIDEO)

Alo 03.02.2020
Ovo se dugo čekalo! Marko Miljković je postao novi ravnopravni učesnik rijalitija "Zadruga 3", a reakcija ukućana kada su ga ugledali je bila raznolika. Dragana Mitar mu je okrenula leđa i nije htela da se pozdravi, dok mu je Maja Marinković… »
Tek što je ušao u Zadrugu: Marko Miljković odmah pozvao Lunu (VIDEO)

Tek što je ušao u Zadrugu: Marko Miljković odmah pozvao Lunu (VIDEO)

Alo 03.02.2020
Otkriveno! Kako je Marko pred sam ulazak u "Zadrugu" otkrio, prva osoba kojoj je javio da će se ponovo oprobati u ovom TV formatu je njegova bivša izabranica. - Podelio sam sa Lunom maltene čim sam saznao. Dala mi je punu podršku - rekao je on… »
Luna Đogani se oglasila povodom ulazka Marka Miljkovića u Zadrugu 3: "Spremam nešto neočekivano"

Luna Đogani se oglasila povodom ulazka Marka Miljkovića u Zadrugu 3: "Spremam nešto neočekivano"

Alo 03.02.2020
Krčka se svašta nešto novo. Vlasnik modnog brenda Marko Miljković juče je po treći put postao učesnik "Zadruge", gde se sa ostalim rijaliti učesnicima bori za pobedu. Dragana Mitar i Edo goli pred kamerama, a onda usledio najžešći se*s ikad u… »
Zorica Marković o lezbijskom iskustvu sa koleginicom: "Sunce ti j*bem, rasturile smo haubu!" (video)

Zorica Marković o lezbijskom iskustvu sa koleginicom: "Sunce ti j*bem, rasturile smo haubu!" (video)

Alo 03.02.2020
Pevačica napravila pometnju u našoj emisiji! Pre ulaska u treću sezonu rijalitija "Zadruga", Zorica Marković bila je gost emisije portala Alo.rs "Skandalozne kuglice". Na pitanje ukoliko bi bila gej seksualne orijentacije, sa kojom koleginicom sa… »

Vesti dana »