Povezane vesti

Otkriveni jutarnji rituali Ane Korać i Davida Dragojevića: "Ja to radim već godinu dana..." (video)

Otkriveni jutarnji rituali Ane Korać i Davida Dragojevića: "Ja to radim već godinu dana..." (video)

Alo 13.02.2020
"On voli to, meni ne smeta i ne znam šta je tu problem..." U toku je nastavak emisije "Pitanja gledalaca" u kojoj gledaoci ovog rijalitija "rešetaju" učesnike svojim pitanjima. - Da li ti je jutarnji ritual da ližeš Ani stopala i poljubiš joj svaki… »
Nataša Bekvalac zaplakala pred koncert u Areni! Ova koleginica je dovela do suza, evo i zašto (foto)

Nataša Bekvalac zaplakala pred koncert u Areni! Ova koleginica je dovela do suza, evo i zašto (foto)

Alo 13.02.2020
Prava prijateljstva. Prijateljstva na srpskoj estradi često pucaju. Svađe, ljubomora, teške reči i uvrede zbog parčeta muzičkog neba i slave su veoma česti, ali ima i onih koji svojim kolegama žele samo sreću i uspeh. Ana Bekuta je tako poželela… »
Matora do detalja objasnila šta voli sa muškarcima, i kakav se*s ima sa Sanjom "Ubija me od..." (video)

Matora do detalja objasnila šta voli sa muškarcima, i kakav se*s ima sa Sanjom "Ubija me od..." (video)

Alo 13.02.2020
Unapred se izvinjavamo zbog količine psovki. Jovana Tomić Matora sinoć se u "Zadruzi" jako iznervirala, jer joj je Mensur Ajdarpašić rekao da je "obeležena od boga", misleći na njenu seksualnu orijentaciju, to jest činjenicu da voli žene. Matora… »
Ivana Krunić i Bane Čolak definitivno stavili tačku na vezu: "Nismo više zajedno!" (video)

Ivana Krunić i Bane Čolak definitivno stavili tačku na vezu: "Nismo više zajedno!" (video)

Alo 13.02.2020
"Sa njom ne može ništa da se raspravi." Danas se nastavila emisija "Pitanja gledalaca", pa je voditelj, Milan Milošević ponovo posetio Belu kuću. - Pričajući sa Ivanom o njenom misteriznom za tebe bivšem dečku, rekao si: "Neću ti reći šta mi… »

Vesti dana »