Povezane vesti
Ni nevolje zbog virusa ga ne sprečavaju da ostane u formi: Kinez istrčao maraton u dnevnoj sobi (video)
Večernje novosti 18.02.2020
Pan Šancu je u stanu istrčao 66 kilometara za šest sati i 41 minut. Ima aplikaciju s podacima koja to dokazuje, a snimio je i video kako trči oko nameštaja u stanu. Strastveni atletičar iz Kine istrčao je ultramaraton u svom dnevnom boravku dok brojni… »
Kinez istrčao maraton u dnevnoj sobi
N1 Info 18.02.2020
Strastveni atletičar iz Kune istrčao je ultramaraton u svom dnevnom boravku dok brojni njegovi sunarodnici, zatvoreni u stanovima zbog koronavirusa, očajnički pokušavaju da ostanu u fizičkoj formi. Kineska vlada agresivno podstiče ljude na fizičku… »
Vesti dana »
Utrostručen uvoz goriva zbog sankcija Naftnoj industriji Srbije, saopštila Vlada
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 37 povezanih
Direktor NIS-a u internom pismu zaposlenima: Poslaćemo OFAK-u novi zahtev za licencu
Kurir pre 4 minutajoš 26 povezanih
U Srbiji počinje potop! Šta tačno znači upozorenje da će pasti 100 mm kiše za 48 sati: Evo koliko je to ekstremna količina padavina
Blic pre 19 minutajoš 70 povezanih




