Povezane vesti
Tužilaštvo traži veću za pokušaj ubistva novinara BN televizije Vladimira Kovačevića
Večernje novosti 18.02.2020
Iznoseći žalbu tužilac Branko Mitrović naveo da je prvostepeni sud izrekao kaznu ispod zakonskog minimuma, ali da to nije dovoljno obrazložio. REPUBLIČKI tužilac Branko Mitrović zatražio je od Vrhovnog suda RS da izrekne oštriju kaznu bokseru Marku… »
Pokušaj ubistva novinara: Tužilaštvo traži strožiju kaznu za Čolića, odbrana ukidanje presude
Blic 18.02.2020
Republičko javno tužilaštvo zatražilo je danas od Vrhovnog suda RS da se Marko Čolić osudi na strožiju kaznu od četiri godine zatvora koliko je osuđen prvostepenom presudom za pokušaj ubistva novinara BN televizije Vladimira Kovačevića. Istovremeno… »
Vesti dana »

Protest zbog hapšenja u Nišu – studenti privedeni, pa pušteni posle više sati, šetnja do SNS-a uz brojne snage policije
Južne vesti pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 2 satajoš 1 povezana