Povezane vesti

Crna Gora je bila nacionalna srpska država (video)

Crna Gora je bila nacionalna srpska država (video)

Alo 18.02.2020
Šokantno. "Naspram onog što mi kao Vlada zastupamo da i dalje razvijamo građansku državu, multietničko društvo koje će biti sastavni dio evropske, evroatlanske zajednice, mi imamo predlog da se Crna Gora vrati u status nacionalne, preciznije srpske… »
Milo Đukanović nedvosmisleno priznao: Crna Gora je bila nacionalna, Srpska država! Video

Milo Đukanović nedvosmisleno priznao: Crna Gora je bila nacionalna, Srpska država! Video

Kurir 18.02.2020
"Naspram onog što mi kao Vlada zastupamo da i dalje razvijamo građansku državu, multietničko društvo koje će biti sastavni dio evropske, evroatlanske zajednice, mi imamo predlog da se Crna Gora vrati u status nacionalne, preciznije srpske države" -… »
Đukanović nedvosmisleno priznao: Crna Gora je bila Srpska država kojom je upravljala SPC (video)

Đukanović nedvosmisleno priznao: Crna Gora je bila Srpska država kojom je upravljala SPC (video)

Večernje novosti 18.02.2020
Mi imamo predlog da se Crna Gora vrati u status nacionalne države, preciznije, srpske države, kazao je Milo Đukanović. Mi imamo predlog da se Crna Gora vrati u status nacionalne države, preciznije, srpske države, kojom će upravljati Srpska… »

Vesti dana »