Povezane vesti

Uspešan start Lajovića u Riju

Uspešan start Lajovića u Riju

Vesti online 19.02.2020
Srpski teniser Dušan Lajović pobedom je startovao na turniru u Riju, pošto je savladao drugog nosioca Italijana Marka Čekinata 6:4, 6:7 (4:7), 6:1. Lajović, drugi nosilac, u narednoj rundi igraće protiv pobednika meča Leonardo Majer (Argentina) –… »
Da li je Španija dobila Nadalovog naslednika: „Ja sam kao Federer“ (VIDEO)

Da li je Španija dobila Nadalovog naslednika: „Ja sam kao Federer“ (VIDEO)

Vesti online 19.02.2020
Španski teniser Karlos Alkaras Garfija, prvi je 16-godišnjak posle Rafaela Nadala koji je na ATP turniru savladao igrača iz prvih 200 na ATP listi. Nadal je 2002. godine savladao Ramona Delgada u prvom kolu ATP turnira na Majorki i prošlo je skoro 18… »
Rio de žaneiro: Lajović preskočio prvu prepreku

Rio de žaneiro: Lajović preskočio prvu prepreku

Hot sport 19.02.2020
Srpski teniser plasirao se u drugo kolo turnira serije 500 u Rio de Žaneiru posle meča koji je trajao više od dva sata. Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo turnira u Rio de Žaneiru. On je u prvom kolu pobedio Italijana Marka Čekinata 2:1 po… »
Osmina finala uz turbulencije: Lajović eliminisao nezgodnog Italijana, sada ga čeka još jedan

Osmina finala uz turbulencije: Lajović eliminisao nezgodnog Italijana, sada ga čeka još jedan

Sportal blic 19.02.2020
Nakon poraza u četvrtfinalu u Argentini, Lajović je u Brazilu. U prvom meču na turniru u Riju je srpski teniser sa 6:4,7:6, 6:1 porazio Marka Ćekinata. Drugi najbolji srpski i 23. svetski teniser je tek nakon tri seta porazio Italijana i zakazao duel… »
Lajović preskočio prvu prepreku u Riju

Lajović preskočio prvu prepreku u Riju

Mozzart sport 19.02.2020
Čekinato arhiviran, sledi duel sa još jednim Italijanom. Drugi reket Srbije i 23. igrač sveta - Dušan Lajović, uspešno je startovao na ATP turniru serije 500 u Rio de Žaneiru, pošto je uz dosta problema uspeo da savlada Italijana Marka Čekinata… »
Rio: Lajović poklonio set, Ćorić se mučio

Rio: Lajović poklonio set, Ćorić se mučio

N1 Info 19.02.2020
Srpski teniser Dušan Lajović uspešno je startovao na ATP turniru serije 500 u Rio de Žaneiru. Dvadesetdevetogodišnji 23. igrač sveta opravdao je ulogu favorita i posle tri seta na startu turnira pobedio Italijana Marka Čekinata rezultatom 6:4, 6:7… »
Idemo, majstore! Kecmanović uspešan na startu u Delrej Biču

Idemo, majstore! Kecmanović uspešan na startu u Delrej Biču

Sportal blic 18.02.2020
Miomir Kecmanović nastavio je sa dobrim izdanjima ove sezone. On je na startu turnira u Delrej Biču bio uspešniji od Džordana Tompsona iz Australije, mada mu je rival predao meč na početku drugog seta, kod rezultata 1:0 u setovima i 15:40 u prvom… »
Lajović u drugom kolu turnira u Rio de Žaneiru

Lajović u drugom kolu turnira u Rio de Žaneiru

Danas 18.02.2020
Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo turnira u Rio de Žanieru, pošto je večeras pobedio Italijana Marka Čekinata sa 6:4, 6:7, 6:1. Meč Lajovića i Čekinata, 23. i 111. tenisera sveta, trajao je dva sata i 19 minuta. Naredni… »

Vesti dana »