Povezane vesti
Pompeo ukazao Vučiću na značaj povratka Srbije pregovorima s Kosovom
Novi magazin 03.03.2020
Američki državni sekretar Majk Pompeo istakao je na sastanku s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem značaj povratka Beograda pregovorima s Kosovom u cilju normalizacije odnosa, saopštio je Stejt department. "Sekretar Pompeo je takođe ohrabrio… »
Pompeo razgovarao sa Vučićem o važnosti povratka dijalogu s Kosovom
Danas 03.03.2020
Uživao sam na sastanku sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem na kojem smo razgovarali o važnosti povratka dijalogu sa Kosovom i potrebnim reformama da bi Srbija postala članica Evropske unije, napisao je državni sekretar Sjedinjenih Država Majk… »
Stejt department o sastanku Pompea i Vučića
RTS 03.03.2020
Američki Stejt department saopštio je da je državni sekretar SAD Majk Pompeo, tokom sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vućičem u ponedeljak u Vašingtonu, istakao važnost povratka za pregovarački sto Beograda i Prištine u cilju normalizacije… »
Vesti dana »

Ukinut kućni pritvor Mariji Vasić i dvojici aktivista osumnjičenim za pozivanje na nasilnu promenu ustavnog uređenja
RTS pre 25 minutajoš 42 povezane

Fon der Lajen razgovarala sa predstavnicima civilnog sektora o stanju demokratije u Srbiji
Beta pre 50 minutajoš 43 povezane

Mirka Vasiljević se nije pojavila u tužilaštvu Evo zbog čega je glumica izostala sa saslušanja povodom afere reketiranja Vujadina Savića
Dnevnik pre 1 satjoš 35 povezanih

Dolazak Ursule fon der Lajen u Beograd – Afirmacija evropskog puta Srbije
Mondo pre 59 minutajoš 87 povezanih