Povezane vesti

Amerika neće promeniti svoju politiku, ali su čuli stavove Srbije

Amerika neće promeniti svoju politiku, ali su čuli stavove Srbije

Politika 04.03.2020
Obraćanje predsednika Vučića na konferenciji Američko-izraelskog saveta za javne poslove u Vašingtonu, značajno za Srbiju, jer je to jedan od najvažnijih skupova na svetu i to jedna od najmoćnijih lobističkih grupa koja ima ogroman uticaj na… »
"Imao sam tremu": Vučić o boravku u SAD: "Jedan albanski lobista se trudio da ne budem tamo"

"Imao sam tremu": Vučić o boravku u SAD: "Jedan albanski lobista se trudio da ne budem tamo"

Blic 04.03.2020
Događaj u Americi bio je jedan od najvažnijih skupova koji se u svetu održava, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći o svojoj poseti SAD. Kako je naveo, to je mesto je gde je moguće ostvariti kontakte sa najvažnijim ljudima u… »
Vučić uživo u jutarnjem: Izbore raspisujem u podne, sreo sam se i s trojicom najbližih Trampu! Odgovorio i milanoviću

Vučić uživo u jutarnjem: Izbore raspisujem u podne, sreo sam se i s trojicom najbližih Trampu! Odgovorio i milanoviću

Kurir 04.03.2020
* Obradovićeva izjava klasičan poziv na državni udar *Imao sam tremu pred govor u Vašingtonu * Celu noć sam gledao šta se dešava u Americi, a to ovde nikog ne zanima * Smejali su mi se kad sam za koronu rekao da se peru ruke, a Boris Džonson je… »
Vučić: Obradović bi voleo da me ubiju ali ne sme to tako da kaže

Vučić: Obradović bi voleo da me ubiju ali ne sme to tako da kaže

Beta 04.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je lider "Dveri" Boško Obradović pozvao vojsku i policiju da izvede puč i optužio lidera Dveri ga bi želeo da ga i ubiju, ali da to ne sme da kaže. "Čovek hoće da me uhapse. Voleo bi on i da me… »
Vučić: Obradovićeva izjava klasičan poziv na državni udar

Vučić: Obradovićeva izjava klasičan poziv na državni udar

Dnevnik 04.03.2020
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je poziv Boška Obradovića vojsci i policiji da preuzmu vlast u zemlji klasičan primer poziva na državni udar ili puč. On je primetio da niko od Obradovićevih partnera iz Saveza za… »

Vesti dana »