Povezane vesti

Bivši i aktuelni predsednik gotovo u isto vreme u SAD, šalju i sličnu poruku

Bivši i aktuelni predsednik gotovo u isto vreme u SAD, šalju i sličnu poruku

N1 Info 06.03.2020
Bivši i aktuelni predsednik Srbije su u Vašingtonu boravili gotovo u isto vreme. Posle sastanaka Aleksandra Vučića sa američkim zvaničnicima u Stejt Departmentu i Pentagonu, državni vrh Srbije, ali i sam Boris Tadić javnosti su poslali sličnu… »
Ministar Vulin: U vreme Tadića Šiptari su dobijali nezavisnost, u vreme Vučića je gube

Ministar Vulin: U vreme Tadića Šiptari su dobijali nezavisnost, u vreme Vučića je gube

Večernje novosti 06.03.2020
Vučić se bori za Kosovo i Metohiju i ta borba bi bila mnogo lakša da Tadić nije doveo EULEKS, a umanjio UNMIK, da nije uspostavio granicu među Srbima, rekao je ministar odbrane. - Vučić se bori za Kosovo i Metohiju i ta borba bi bila mnogo lakša… »
Tadić za Glas Amerike: Sada su bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema

Tadić za Glas Amerike: Sada su bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema

Beta 06.03.2020
Bivši predsednik Srbije i lider Socijaldemokratske stranke Boris Tadić rekao je da su sadašnje okolnosti bolje za rešavanje kosovoskog problema i da se američka pozicija u vezi sa Kosovom transformisala poslednjih nekoliko decenija, prenosi danas… »
Tadić: Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje pitanja Kosova i Metohije

Tadić: Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje pitanja Kosova i Metohije

RTV 06.03.2020
VAŠINGTON - Bivši predsednik Srbije Boris Tadić kaže da Aleksandar Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema nego što su ih imali on, Zoran Đinđić i Vojislav Koštunica, jer su, navodi, SAD sada mnogo fleksibilnije i prihvataju… »
Tadić: Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema nego što smo ih imali Đinđić, Koštunica i ja

Tadić: Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema nego što smo ih imali Đinđić, Koštunica i ja

Danas 06.03.2020
Aleksandar Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema nego što smo ih imali Đinđić, Koštunica i ja, izjavio je za Glas Amerike bivši predsednik Srbije Boris Tadić, dodajući kako nema dileme da se pitanje Kosova mora rešiti. Ovog… »
Tadić za Glas Amerike: Nikad ne bih prihvatio ono što je Vučić prihvatio

Tadić za Glas Amerike: Nikad ne bih prihvatio ono što je Vučić prihvatio

Glas Amerike 06.03.2020
VAŠINGTON — Vučić ima bolje okolnosti za rešavanje kosovskog problema nego što smo ih imali i ja i Đinđić i Koštunica, kaže za Glas Amerike bivši predsednik Srbije Boris Tadić, koji je ove nedelje posetio Vašington, kao deo delegacije… »

Vesti dana »