Povezane vesti

Marko ne prestaje da besni! Luni stigla poruka spolja, a on je uništio - opet Sloba! (video)

Marko ne prestaje da besni! Luni stigla poruka spolja, a on je uništio - opet Sloba! (video)

Alo 08.03.2020
Miljković neobuzdano nastavlja sa ružnim scenama! Pobednica drugog serijala rijaliti programa "Zadruga 3" Luna Đogani treću godinu zaredom proslavlja rođendan na velelepnom imanju u Šimanovcima, a nakon rođendanskog slavlja koje je samo za nju… »
Luna u suzama zbog Anabeline čestitke: Napustila rođendan i plakala, a evo šta je pisalo u njoj

Luna u suzama zbog Anabeline čestitke: Napustila rođendan i plakala, a evo šta je pisalo u njoj

Telegraf 08.03.2020
Lunu su Anabeline reči očigledno jako zabolele, ali je svesna da je s razlogom ljuta na nju. Luna Đogani ove nedelje, 8. marta, proslavlja 24. rođendan u Zadruzi, treću godinu zaredom, budući da je učestvovala u svim dosadašnjim sezonama… »
Luna Đogani pokušala da sakrije Anabelinu poruku, ali nije uspela: "Znam da bi da kroz život ideš bez mene..."

Luna Đogani pokušala da sakrije Anabelinu poruku, ali nije uspela: "Znam da bi da kroz život ideš bez mene..."

Alo 08.03.2020
Za rođendan čestitka koja u sebi nosi majčinu bol... Luna Đogani danas u rijalitju ''Zadruga 3'' proslavlja svoj 24. rođendan. Ona je danima strepela od toga da li će joj i šta majka Anabela Atijas poslati za rođendan, budući da se javno pomirila… »

Vesti dana »