Povezane vesti

Partizan prvi posle 11 godina: „Igračima treba reći bravo“

Partizan prvi posle 11 godina: „Igračima treba reći bravo“

Vesti online 10.03.2020
Košarkaši Partizana su rezultatom 102:88 pobedili Mega Bemaks u utakmici 26. kola ABA lige i tako „overili“ prvo mesto na kraju regularnog dela takmičenja. Zanimljivo, ovo je prvi put, posle 2011. godine, da crno-beli zauzimaju vodeće mesto posle… »
ABA liga preporučuje, ovo ''morate da vidite'' sa utakmice Partizan - Mega!

ABA liga preporučuje, ovo ''morate da vidite'' sa utakmice Partizan - Mega!

Sportske.net 10.03.2020
Potez utakmice! Košarkaši Partizana sinoć su ostvarili još jedan cilj ove sezone, pobeda nad Mega Bemaksom (102-88) ujedno je označila i overu prvog mesta pred plej-of, a sve je začinio talentovani Uroš Trifunović svojom majstorijom u finišu… »
Srbija gleda i ne veruje! Da Paunić nije ostao u bloku, "izvrteo" bi celu petorku Mege, ovako je dvojicu vezao u čvor, pa…

Srbija gleda i ne veruje! Da Paunić nije ostao u bloku, "izvrteo" bi celu petorku Mege, ovako je dvojicu vezao u čvor, pa…

Sportal blic 10.03.2020
Košarkaši Partizana pobedili su Mega Bemaks (102:88) u 21. kolu ABA lige, a mladi igrač crno-belih Uroš Trifunović obeležio je duel u Areni spektakularnim potezom. je prvo sjajnom fintom prevario dvojicu igrača Mege, a onda u nastavku akcije… »
ABA LIGA preporučuje: Pogledajte ovaj potez Uroša Trifunovića (video)

ABA LIGA preporučuje: Pogledajte ovaj potez Uroša Trifunovića (video)

Hot sport 10.03.2020
Košarkaši Partizana savladali su Mega Bemaks rezultatom 102:88 i na taj način osigurali su prvo mesto pred plej-of, a posebno jedan detalj zapao je za oko ABA ligi. Talentovani Uroš Trifunović oduševio je navijače i saigrače u jučerašnjem duelu… »
"Shvatam ja navijače, na njihovoj sam strani,: Ali... " Trinkijeri ne dozvoljava euforiju: Ono glavno, za šta igramo, tek…

"Shvatam ja navijače, na njihovoj sam strani,: Ali... " Trinkijeri ne dozvoljava euforiju: Ono glavno, za šta igramo, tek…

Sportal blic 10.03.2020
Košarkaši Partizana posle punih devet godina ulaze u plej-off ABA sa pozicije broj jedan, čekajući rivala u polufinalu - Olimpiju, Mornar, teoretski i dalje moguće, Crvenu zvezdu. Uz sve to, crno-beli u završnicu Evrokupa ulaze sa najboljim učinkom… »
Trinkijeri: Igračima treba reći bravo

Trinkijeri: Igračima treba reći bravo

Dnevnik 10.03.2020
BEOGRAD: Trener košarkaša Partizan Andrea Trinkijeri bio je zadovoljan posle pobede protiv Mega u 21. Kolu ABA lige. "Prvo poluvreme smo mašliu neka stvari pod košem, imali smo egal. U drugom je lopta bolje išla, bili smo bolji u skoku i šutu i to… »
Trinkijeri o Partizanovom ''peglanju''

Trinkijeri o Partizanovom ''peglanju''

Sportske.net 10.03.2020
Crno-beli osigurali prvo mesto pred plej-of. Partizan je sve dileme oko prvog mesta u ligaškom delu sezone otklonio sinoć, pobedom nad ekipom Mega Bemaksa u ''Štark Areni'', rezultatom 102-88. Posle meča, trener crno-belih Andrea Trinkijeri pohvalio… »
Partizan “overio” prvo mesto: Crno-beli savladali Megu i obezbedili prednost domaćeg terena

Partizan “overio” prvo mesto: Crno-beli savladali Megu i obezbedili prednost domaćeg terena

Večernje novosti 10.03.2020
Crno-beli ostvarili 17. trijumf u regionalnom takmičenju i tako osigurali vrh tabele pred plej-of. PRVO mesto na kraju regularnog dela ABA lige i definitivno je rezervisano za košarkaše Partizana. Poraz prvog pratioca, ekipe Budućnosti od Cedevite… »
Stotka u areni! Partizan prvi nakon devet godina! Crno-beli porazili Megu za veliki uspeh

Stotka u areni! Partizan prvi nakon devet godina! Crno-beli porazili Megu za veliki uspeh

Sportal blic 09.03.2020
Poslednji put su košarkaši Partizana u sezoni 2010/2011. završili ligaški deo ABA na prvom mestu. Taj podvig posle devet godina ponovili su večeras. Pobedom nad Mega Bemaksom sa 102:88 u 21. kolu Jadranske lige osigurali su pol-poziciju u plej-ofu. U… »
"Bravo! Zadovoljan sam!" Trinkijeri oduševljen: Ovo je dobar posao!

"Bravo! Zadovoljan sam!" Trinkijeri oduševljen: Ovo je dobar posao!

Sportal blic 09.03.2020
Partizan je zabeležio novu pobedu u ABA ligi sa kojom je obezbedio prvu poziciju na tabeli pred plej-of. To će mu garantovati prednost domaćeg terena do kraja takmičenja. Crno-beli su to uspeli tako što su nadigrali Megu sa 102:88, a po 16 poena na… »

Vesti dana »