Povezane vesti
Nepoznati motivi zločina na šumskom putu kod Medveđe: Zašto je Dragan ubio Marka, pa presudio sebi?
Večernje novosti 13.03.2020
Kod Medveđe pronađena tela Marka Stojilkovića i Dragana Petkovića. Marko je, pre nego što je izdahnuo, telefonom javio šta se dogodilo. Marko za sobom ostavio suprugu Valentinu u šestom mesecu trudnoće. DRAGAN Petković (37), iz Stuble, sela u opštini… »
"Upucao me je: Dragan..." Marko je ubijen u šumi, a pre nego što je izdahnuo prijatelju u poruci napisao ime ubice
Blic 13.03.2020
Tridesetdvogodišnjeg Marka S. iz naselja Krivača kod Lebana ubio je danas Dragan P. iz sela Stubla kod Medveđe, nanevši mu prostrelnu ranu u predelu grudnog koša, nakon čega je sam sebi oduzeo život. Kako saznajemo, telo ubijenog mladića je pronađen oko… »
Vesti dana »
"Geopolitičko zastrašivanje više nije pilo vodu": Koji su razlozi Orbanovog poraza i kako se opozicija prilagodila izbornom sistemu?
Insajder pre 14 minutajoš 122 povezane
"Moraćemo da sednemo za sto sa Putinom!" Šta je to upravo izjavio budući mađarski premijer?
Kurir pre 2 satajoš 34 povezane
UKC Niš: Devojka povređena u udesu kod Aleksinca još uvek životno ugrožena
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane
Vreme u Srbiji menja kurs RHMZ upozorava: Danas sunčano i vetrovito, ali stiže promena vremena krajem dana
Dnevnik pre 2 satajoš 22 povezane



