Povezane vesti
Stupila na snagu najgora mera! Ograničena sloboda kretanja i okupljanje na javnim mestima! Evo šta to znači
Pravda 17.03.2020
Vlada Srbije donela je Uredbu o merama za vreme vanrednog stanja kojima se, kako se navodi, odstupa od Ustavom zajamčenih ljudskih i manjinskih prava za vreme vanrednog stanja. Uredba, doneta 15. marta, a objavljena danas u Službenom glasniku, utvrđuje… »
Uredba o vanrednom stanju stupila na snagu: Ovo su mere kojima se odstupa od Ustavom zajamčenih prava
Večernje novosti 16.03.2020
Vlada Srbije donela je Uredbu o merama za vreme vanrednog stanja kojima se, kako se navodi, odstupa od Ustavom zajamčenih ljudskih i manjinskih prava za vreme vanrednog stanja. Vlada Srbije donela je Uredbu o merama za vreme vanrednog stanja kojima se… »
Vesti dana »

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Beta pre 3 minutajoš 16 povezanih

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Potrebno je izvršiti analizu statike zgrade pre nego što bude odlučeno da li će stanica biti srušena
Nedeljnik pre 2 satajoš 20 povezanih

Dve osobe poginule u neredima nakon pobede Paris Sen Žermena u finalu Lige šampiona
Nedeljnik pre 42 minutajoš 34 povezane