Povezane vesti
Stefanidi, šampionka u skoku s motkom iz Rija: MOK rizikuje zdravlje sportista
Večernje novosti 18.03.2020
Ne radi se o tome kako će biti za četiri meseca, već kakve su sada stvari - poručila je Katerina. I SPORTISTI imaju podeljeno mišljenje kad su OI u pitanju. Šampionka u skoku s motkom iz Rija 2016. godine, Grkinja Katerina Stefanidi rekla je da MOK… »
Organizatori OI u velikom problemu, nema dobrog rešenja!
Sportske.net 18.03.2020
Baš su u problemu. Organizatori Olimpijskih igara u Tokiju saopštili su danas da "nijedno rešenje neće biti idealno", posle optužbi da su doveli sportiste u opasnost. Olimpijske igre trebalo bi da počnu 24. jula u Tokiju, uprkos pandemiji korona virusa… »
Vesti dana »

Nova.rs: Određen jednomesečni pritvor za 13 osumnjičenih u slučaju rekonstrukcije pruge i stanice u Novom Sadu
N1 Info pre 14 minutajoš 16 povezanih

Očekujte hitna upozorenja! Nevreme stiže u Srbiju, RHMZ popalio meteoalarme: Pašće velika količina kiše za kratko vreme, prete grad i olujni vetar
Blic pre 1 satjoš 34 povezane

Premijer Macut prisustvovaće obeležavanju Dana sećanja na stradale i prognane u Oluji
RTV pre 20 minutajoš 19 povezanih